Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Αυθαίρετο barbeque


Jovas

Recommended Posts

Γεια σας συνάρδερφοι

έχω μια περίπτωση με αυθερεσία σε barbeque

θέλουν νομιμοποίηση.Τι θεωρείτο το barbeque; Ποιανει στην δόμηση και στην κάλυψη κανονικά?

Αν ειναι στεγασμένο να το γκρεμίσω και να το κάνω με τέντα ή πέργκολα για να μην θεωρείτο δομημένος χώρος και κάλυψη.Η' να βγάλω άδεια κανονικά αν του περισσεύουν τετραγωνικά στην κάλυψη και δόμηση.

Αν κανω λάθος κάπου πείτε μου.

 

Παρατήρηση: Τα greeklish απαγορεύονται τόσο στο κείμενο των δημοσιεύσεων όσο και σ' αυτό των τίτλων.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ. acnt

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ θα σε παρακαλούσα να διαβάσεις τους κανόνες συμμετοχής. Αν πάλι βαριέσαι θα σε πληροφορήσω ότι τουλάχιστον γράψε στα ελληνικά και όχι με greeklish.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς 1000 συγνώμη για το αγγλικοελληνικό ποστ. απλά έτσι γράφω τόσα χρόνια. Συγνώμη και πάλι. θα κάνω κάτι γί'αυτό. Όσο αφορά το ερώτημά μου ξέρει κανείς τίποτα ή έχει κάτι να προτείνει;

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στο κείμενο των δημοσιεύσεων όσο και σ' αυτό των τίτλων.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ. acnt

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε διάβασε τους ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Απαγορεύονται και τα κεφαλαία!

Και κάνε edit στο αρχικό σου μήνυμα για να μπει κανένας στον κόπο να το διαβάσει!

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο ilias, διάβασε τους κανόνες συμμετοχής. Αν δεν έχεις χρόνο να σου υπενθυμίσω, ότι τα rulz στο internet γενικά, αναφέρουν ότι όταν γράφεις με κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις.

Link to comment
Share on other sites

ok Jovas!

Προσπάθησε γιατί στο λέω εκ πείρας κανένας δεν θα καθίσει να διαβάσει greeklish και τελικός χαμένος θα είσαι εσύ στην περίπτωση που κάποιος μπορεί και ξέρει να σου απαντήσει.

Προσωπικά λυπάμαι αλλά δεν το γνωρίζω καλά το θέμα, αλλά να είσαι σίγουρος ότι όλο και κάποια απάντηση θα πάρεις.

Και με την ευκαιρία....καλώς ήρθες!

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω ρε παιδιά.έφτιαξα και το 1ο μήνυμα και το 2ο με τα κεφαλαία προσπαθώ να το σβήσω. το θέμα είναι πως απάντηση δεν παίρνω για το ερώτημα μου.

Καλός σας βρήκα παιδιά. Ήμουν καιρό μέλος αλλά τώρα ξεκίνησαν οι δουλείες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.