Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ώρες ενασχόλησης με το φόρουμ


sundance

πόση ώρα ημερησίως περιηγείστε στο φόρουμ?  

274 μέλη ψήφισαν

  1. 1. πόση ώρα ημερησίως περιηγείστε στο φόρουμ?

    • <10 λεπτά
      45
    • 10 λεπτά<...<1/2 ώρα
      92
    • 1/2 ώρα<...<1 ώρα
      64
    • 1 ώρα<...<2 ώρες
      48
    • 2 ώρες<...<3 ώρες
      17
    • 3 ώρες<...
      8


Recommended Posts

ποση ωρα ημερησιως περιηγείστε στο φορουμ?

 

οσοι μπαινετε περιστασιακα τοτε κανετε αναγωγη ανα ημερα.

 

πχ καποιος μπαινει 3 φορες την εβδομαδα απο 30 λεπτα.

 

ειναι 90 λεπτα σε μια εβδομαδα / 7 ημερες = 13 λεπτα ημερησιως,αρα επιλεγει τη δευτερη επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

Πάει και ο sundance... Που είναι η ψηφοφορίες σου? Πάνε οι δημοσκοπήσεις?Πάμε κατα διαόλου εδω μέσα!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το θέμα ήθελα να το θίξω κι εγώ...

Αν μπαίνω κάθε μέρα, τότε 10-15 λεπτά επαρκούν να ρίξω μια ματιά σε όλα τα σχετικά θέματα.

Αν έχω ενεργή συμμετοχή ή ερώτηση σε κάποιο θέμα ίσως παραπάνω.

Αν το αφήσω καμμιά εβδομάδα λόγω φόρτου... τότε θέλω καμμιά ωρίτσα.

 

Να μας πληρώνει μισθό ο διαχειριστής... όσους έχουμε πάνω από 666 δημοσιεύσεις ;) ...σατανικό νούμερο ε;

Link to comment
Share on other sites

βασικα ηθελα να βαλω,αλλα πρωτα εισαγεις ποσες επιλογες θα εχει η δημοσκοπηση (απλα τον αριθμο) και δεν τις υπολογισα σωστα...

 

δυστυχως ειναι μη αναστρεψιμη διαδικασια.

 

σημειωσατε λαθος.

 

τωρα το βρηκα.

 

Aποφεύγετε την χρήση του κόκκινου χρώματος για να μας διευκολύνετε.

acnt

Link to comment
Share on other sites

3ωράκι εγώ. Ελάχιστο το 2ωρο (που γίνεται σπάνια, σχεδόν πάντα 3+) αλλά κατά μέσο όρο θα έλεγα ότι έστω και αν δεν πάει μονοκοπανιά συμπληρώνω τουλάχιστον 3ωρο. Αν έχω και πολύ ελεύθερο χρόνο για σκότωμα....:rolleyes:

 

Ωχ τώρα το είδα...είμαι ο μόνος που πιάνει 3 ώρες ως τώρα!

Link to comment
Share on other sites

@sundance

Μιας και ...... επιδότηση δεν παίρνεις για να πάρεις το νέο φεσπα (καλά, καλά μη συγχίζεσαι...!! :P ) δεν αλλάζεις την ειδικότητα σε Εμπειροτέχνης Δημοσκόπος να πάρεις σβάρνα τα κανάλια μέρες που έρχονται; Καλό χαρτζιλίκι θα βγεί!!

 

Καμιά ωρίτσα και γω ασχολούμαι με το forum, αξία πραγματικά ανεκτίμητη, αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καταφέρει να ανταποδώσω ούτε στο ελάχιστο τη βοήθεια και τις γνώσεις που παίρνω. Θα προσπαθήσω πάντως... :oops: [τέλος εξομολόγηγης]

Link to comment
Share on other sites

χεχε!

 

λεω να εντρυφησω και στη συγκεκριμενη επιστημη,οποτε σιγα σιγα εχω αρχισει να διαβαζω και τεχνικη αναλυση δημοσκοπησεων...

 

ειναι δυσκολοι οι καιροι!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εγώ ούτε μέσο όρο δεν μπορώ να κάνω ! Μπαίνω πολλές φορές και κάθε μέρα , αλλά συνήθως περνάω σαν σίφουνας . Άλλες πάλι μπορεί να κάτσω και ώρες . Για παράδειγμα εχτές έγραφα επί 2 ώρες για να απαντήσω σε κάποιο μύνημα ! Τελικά δεν μπόρεσα να το στείλω λόγω του περιορισμού στον αριθμό χαρακτήρων :D , οπότε το έβαλα σε ένα αρχείο Word ! Το κακό με τον Firefox είναι πως ανά κάθε λίγα λεπτά με αποσυνδέει και πρέπει να ξανασυνδέομαι (το χρειάζομαι για να μπορώ να κάνω "Προεπισκόπηση μυνήματος" :D ) . Άλλες φορές όταν συνδέομαι από άλλα Windows , όπου έχω την ίδια έκδοση του Firefox , με κρατάει πάντα συνδεμένο . Μυστήρια πράγματα :( .

Link to comment
Share on other sites

@iliekater

Όταν συνδέεσαι να κάνεις tick στο κουμπάκι που γράφει υπενθύμιση. Έτσι δε θα σε πετάει έξω. Αν θέλεις να μη μένει cookie στον υπολογιστή σου να κάνεις αποσύνδεση (logout) καθώς και από Options/privacy να βάλεις ότι επιλογές σου ταιριάζουν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.