Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Άδεια φυσικοθεραπευτηρίου


Recommended Posts

σαφώς και χρειάζεται η ΒΚΧ για να πας νομαρχεία

 

επειδή όμως στη 2η φαση θες οπωσδήποτε μηχανικό θα σου πρότεινα να τον συμβουλευτείς

 

στη τελική περίμενε για την απάντηση και σε κάθε περίπτωση πας σε μηχανικό

καλή επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

αυτο θα κανω.απλα ευελπιστω να μη μου ζητησουν αλλαγη χρησης πρωτον γιατι ηδη υπαρχει δεδικασμενο και εχω ολα τα εγγραφα που το αποδεικνυουν και δευτερρον γιατι δεν ξερω τι αλλα προβληματα μπορει να υπαρξουν αν προκυψει θεμα αλλαγης χρησης..θα σας κραταω ενημερους για να παιρνουν πληροφοριες και ολοι οι υπολοιποι συναδελφοι. και παλι ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

ωραία !!!!

πάντως δεν λέγεται "δεδικασμένο" διότι η απόφαση δεν πάρθηκε απο δικαστήριο :)

 

δεν νομίζω να έχεις αρνητική απάντηση

 

όμως να ξέρεις πως σε τέτοιες περιπτώσεις δεν είναι σωστό ο μη-μηχανικός να κινείται μόνος του διότι μπορεί να χειριστεί κάτι λάθος και να έχει μια μη-αναμενομενη απάντηση

δηλ για να έχεις τη σωτή απάντηση πρέπει να κανεις τη σωστη ερώτηση

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως απο την πολεοδομια ειναι καθετοι.ο,τι εγγραφα και αν τους εδειξα,επιμενουν στην αλλαγη χρησης.δεν ξερω αν πρεπει να επιμεινω με καποιο τροπο ή να προχωρησω σε αλλαγη χρησης και ο θεος βοηθος.

εν τω μεταξυ βρηκα και δευτερη περιπτωση εκδοσης αδειας χωρις αλλαγή ρησης,την προσκομισα αλλα και παλι δεν εγινε αποδεκτη.δεν καταλαβαινω τι δε τους αρεσει αλλα μου λενε οτι τα εγγραφα αυτα δεν τους αφορουν γιατι δεν ειναι απο καποια αρχη που να τους "δεσμευει"

Link to comment
Share on other sites

οχι.τιποτα δε μου εδωσαν.απλα μου πε να προβω σε αλλαγη χρησης (και ερωτω:ως τι να το δηλωσω???) και στη συνεχεια θα μου δωσει το χαρτι καταλληλοτητας του κτηριου.θα αναθεσω το θεμα σε μηχανικο.αν και δε νομιζω οτι θα βγαλει καμια ακρη και αυτος.σκεφτομουν για δικηγορο βασικα...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.