Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι κάνουμε το ελλενίτ;


rigid_joint

Recommended Posts

Η χώρα με τις χωματερές στο έτος 2000 !!! Και μάλιστα κράτος-μέλος ΕΕ.

 

Απορώ γιατί δεν μας έχουν πετάξει έξω ακόμα...ειλικρινά απορώ !!!

 

:confused: Αγαπητέ φιλόσοφε μήπως μπορείς να μας (με) διαφωτίσεις σχετικά με το τι εφαρμόζεται...εκεί έξω?:P

 

Και παρεπιπτόντως καλως ήρθες στα τέλη 2009!:lol:

Link to comment
Share on other sites

τελοσπάντων, με τα πολλά και για να μην χαλάμε τις καρδίες μας, ότι είναι να κάνει επαφίεται αποκλειστικά στον πατριωτισμό του

Link to comment
Share on other sites

τελοσπάντων, με τα πολλά, ότι είναι να κάνει επαφίεται αποκλειστικά στον πατριωτισμό του

 

γνωρισέ του τον Chilon και την αγγελικη αγγελου τότε!:lol:

Θα βγούμε συνταγματολόγοι από αυτό το φόρουμ!:P

 

 

υγ: γτ κάτι μου λέει ότι μου πέταξες μπανανόφλουδα για σπαμ και ήσουν σίγουρος ότι θα απαντούσα?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

τι μπανανόφλουδα λες και συ τώρα ρε mred-akias.

πηγα χθες το βραδυ για φαγητο στο χωριό και με ρωτήσε ένας "τι να κάνω τον ελλενιτ", του ειπα δεν ξερω, άσε να ρωτήσω.

είπα και γω μηπως υπάρχει καμμια υπηρεσια που παιρνεις τηλεφωνο και τα παραλαμβάνει σαν τα βαρέα αντικείμενα.

και ρώτησα γιατι πραγματικά μου κίνησε τον ενδιαφέρον, δεν έχω ιδέα τι τον κάνουν

Link to comment
Share on other sites

επί του θέματος περιμένω απάντηση από χημικό μηχανικό μέσω του γιου του που είναι συμφοιτητής μου και καλός φίλος, μήπως μάθουμε κάτι παραπάνω.

 

οφ τοπικ

 

καλά βρε συνάδελφε μην βαράς!:P

 

τι μπανανόφλουδα λες και συ τώρα ρε mred-akias.

 

δεν θυμάσαι που σε άλλο νήμα είχες γράψει:

αν, με όλα αυτά που συμβαίνουν από επίπεδο software/χρήστη μεχρι εφαρμογη στην κατασκευή, συζητάμε σε πάνω από 1 post για δισδιαγωνιο σε στύλους και τεχνικές ορθής όπλισης τότε καλύτερα ν'ασχοληθoυμε με το πλέξιμο

 

κατα τ'άλλα, συμφωνω με τα bold

 

και εγώ από κάτω είχα ρίξει το σπαμ μου με αφορμή την λέξη πλέξιμο και μετά έγραψες ότι ήσουν σίγουρος ότι θα απαντούσα σχετικά καθώς το έχω ρίξει πολύ στο trollαρισμα? Τα εν λόγω επόμενα ποστ βεβαίως διαγράφηκαν (ορθώς) από κάποιον συντονιστή...

 

Εκεί πήγαινε η μπανανόφλουδα. Σκέφτηκα ότι μου ετοιμάζεις πάλι την ίδια πλάκα εξού και το εν λόγω σχόλιο...:rolleyes:

 

/οφ τοπικ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν rigid επειδή μου δόθηκαν κατευθείαν ονόματα εταιρειών και για να μην παραβώ τον κανόνα περί διαφήμισης, θα στα στείλω με πμ.

 

Προς όλους τους άλλους που ενδιαφέρεστε, θα ρωτήσω έναν mod ή smod για το αν μπορώ να τα δημοσιεύσω. Εν τω μεταξύ μπορείτε αν θέλετε και μέχρι να λάβω οριστική απάντηση από mod/smod να μου τα ζειτάτε με πμ. Θα κάνω αργότερα edit προς ενημέρωσή σας.

Link to comment
Share on other sites

ok λοιπόν...

 

envirochem (http://www.envirochem.gr/)

 

suk(http://www.suchellas.gr/)

 

τεχνική εταιρεία προστασίας περιβάλλοντος α.ε.

 

για την 3η δεν βρήκα site παρά μόνο μια αγγελία που σημαίνει ότι εντάξει όντως υπάρχει. το παραθέτω ως τεκμήριο->http://www.skywalker.gr/careers/epe12.htm

Link to comment
Share on other sites

1ον δεν κάνεις καμμιά διαφήμιση

 

2ον ευχαριστώ για το ενδιαφέρον

 

3ον χέσε ψηλά κι'αγνάντευε, θα του τα πω και ας κάνει ότι θέλει

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.