Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Μελετητικά Γραφεία γεφυρών


psari

Recommended Posts

Μήπως μπορείτε να αναφέρετε κάποιες εταιρείες που αναλαμβάνουν στατικές μελέτες γεφυρών ή να μου πείτε κάποια sites ώστε να στείλω το βιογραφικό μου.

 

Έχω βρει κάποιες αλλά είναι λίγες και ίσως να μην υπάρχουν και πολλές στην Ελλάδα δε γνωρίζω.

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Μια και ψάχνεις δουλειά σε "βαριά" γραφεία γιατί δεν συμμετέχεις με τις γνώσεις σου εδώ μεσα σε διάφορα προβήματα που αντιμετωπίζουν οι συνάδελφοι?

 

φυσικά εγώ έχω όλο τον κατάλογο

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Μήπως μπορείτε να αναφέρετε κάποιες εταιρείες που αναλαμβάνουν στατικές μελέτες γεφυρών ή να μου πείτε κάποια sites ώστε να στείλω το βιογραφικό μου.

 

Έχω βρει κάποιες αλλά είναι λίγες και ίσως να μην υπάρχουν και πολλές στην Ελλάδα δε γνωρίζω.

 

Ευχαριστώ πολύ

 

Γνωρίζω το Μελετητικό Γραφείο Geochemistry που αναλαμβάνουν και μεγάλες γεωλογικές μελέτες. Δες το site τους http://www.geochemistry.gr , μπορεί να ξέρουν κάτι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ο psari θα έχει το δικό του μελετητικό γραφείο γεφυρών....

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση πάντως

Link to comment
Share on other sites

Ο psari θα έχει το δικό του μελετητικό γραφείο γεφυρών......

 

...και τώρα πια στέλνουμε εμείς βιογραφικό στον psari....ε ρε πως τα φέρνει η ζωή........

Link to comment
Share on other sites

O Bασίλης ο Κόλλιας της DENCO είναι νομίζω από τα πρώτα ονόματα παγκοσμίως. Επειδή όμως έχουμε να συνεργαστούμε από την εποχή των δεξαμενών της Ρεβυθούσας, δεν ξέρω που είναι τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.