Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

FreeCAD - Δωρεάν λογισμικό με βιβλιοθήκες και εφαρμογές για το AutoCAD


Recommended Posts

Νομίζω ότι τα κατάφερα να λύσω το πρόβλημα (είχε μείνει κάποια στατική διύθυνση για την αναζήτηση του παραπάνω αρχείου) . Οπότε κατεβάστε το αρχείο :

http://rapidshare.com/files/106961036/1.zip.html (256 KBs) .

αποσμπιέστε το και τα περιεχόμενα βάλτε τα στο φάκελο του AutoCAD

όχι του FreeCAD (αυτή τη φορά εκτός από το φάκελο FreeCAD υπάρχει και ένα αρχείο για το φάκελο Kater , το Settings.f01 ώστε να αναγράφεται η νέα έκδοση του προγράμματος 2.01) και απαντήστε καταφατικά να αντικατασταθούν τα αρχεία .

Αφού δεν υπάρχουν άλλα προβλήματα , θα πιάσω και θα ανεβάσω μία πλήρη έκδοση 2.01 ώστε να μην υπάρχουν τόσα αρχεία δεξιά και αριστερά να κατεβάσει κάποιος ώστε το πρόγραμμα να τρέχει σωστά . Από πλευράς μου σας ευχαριστώ για τη συνεισφορά σας στο να βελτιώσω το FreeCAD .

Link to comment
Share on other sites

Η καρτελα 'διαστασιοποιηση του katerware' εμφανιζεται αλλα Δυστυχως μολις πατησω εφαρμογη στη ιδια καρτελα ('διαστασιοποιηση του katerware') βγαινει μηνυμα της visual basic : run time error 71-disk not ready...

 

αλλος το τσεκαρε?

Link to comment
Share on other sites

cna εσενα λυθηκε το προβλημα με τις διαστασεις?

 

ας βοηθησουμε λιγο μιας και το εργαλειο που μας προσφερεται απλοχερα ειναι τρομερο! :wink:

Link to comment
Share on other sites

iliekater το εργαλειο ειναι φοβερο και ευχαριστουμε.

Δυστυχώς στο θέμα διαστάσεων έχω παρόμοιο προβλημα με τον sundance βγαινει μηνυμα της visual basic : run time error 76-path not found...

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς δεν έχω νεότερα . Ελπίζω σε μερικές ημέρες να έχω στη διάθεσή μου το χρόνο να ασχοληθώ με το πρόβλημα . Βλέπετε , το πρόβλημα είναι ότι για να λύσω το τρέχων πρόβλημα πρέπει να πάω σε κάποιον με υπολογιστή όπου να υπάρχει το πρόβλημα (στο γραφείο μας και στο σπίτι δεν μπορώ να το αναπαράγω , τρέχει μια χαρά) . Κουράγιο !

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι κατάφερα να λύσω το πρόβλημα δια παντώς (για άλλη μα φορά υπήρχαν κάποιες στατικές διευθύνσεις που αναφέρονταν στο σκληρό δίσκο D ! !) . Ανέβασα λοιπόν το αρxείο της επίμαχης εντολής εδώ :

http://rapidshare.com/files/108644120/KATERDIMENSIONSTYLE.zip.html

Κατεβάστε το και αντικαταστήσετ το αντίστοιχο αρχείο που βρίσκεται στο φάκελο FreeCAD (ο οποίος με τη σειρά του βρίσκεται εντός του φακέλου του AutoCAD) .

Αναμένω αναφορές !

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.