Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Τι γνώμη έχετε για το Hyper Κώδικα


Jovas

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 25
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στο ΤΕΕ είμαι φρέσκος.εν καιρώ θα έχω εμπεριστατωμένη άποψη. ήδη όμως έχω βρεί 2-3 διατάγματα στο ΤΕΕ που δεν τα είχα βρεί στη Δομική. Δεν γνωρίζω για το αντίστροφο

Link to comment
Share on other sites

κατι τελευταιο:

 

προσεξα στο video του hyper οτι οταν αναζητας με μια λεξη,δεν σου επισημαινει την λεξη αυτη οπου συνανταται με αλλο χρωμα.

 

στη δομικη τι γινεται?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ο hyper κώδικας έχειπολύ μεγάλες ελλείψεις στην εξειδικευμένη τεχνική νομοθεσία. Μπορεί για τον μέσο ελ. επαγγελματία να είναι επαρκής, αλλά για εμένα πχ που δουλεύω σε διυλιστήριο, μου έχει τύχει πολλές φορές να μην έχει νόμους που ξέρω οτι υπάρχουν. επίσης έχει τύχει συχνά να μην βρίσκω διατάξεις που αφορούν τεχνικά θέματα οι οποίες είναι εμβόλιμες σε άσχετα νομοσχέδια/τόμους.

γενικά έχω εκνευριστεί αρκετά, αλλά ήταν επιλογή της εταιρείας, οπότε αναγκαστικά αυτόν χρησιμοποιώ.

υπάρχει και μιά ακόμη πληρέστερη βάση δεδομένων για την νομοθεσία, με πολύ καλό ψαχτήρι, αλλά είναι ακριβούτσικη, αυτή των δικηγόρων

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Καλησπέρα,

Χρησιμοποιώ 4 χρόνια τη Δομική. Δεν είμαι πολύ ευχαριστημένος σχετικά με την ευχρηστία και το search και έβλεπα την online βάση της Νομοτέλειας.

Την έχει χρησιμοποιήσει κανείς; έχει καλό search?

(μετά από τόσα χρόνια δυστυχώς η Δομική δεν έχει κάνει καμία βελτίωση ούτε στο search, ούτε στο Interface της εφαρμογής... για να μην πούμε για τα παλιομοδίτικα DVD ενημέρωσης...)

 

Edited by Allobar
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα,
νέος αρχιτέκτονας εδώ. Διάβασα το thread αλλά θα ήθελα και μια άποψη του 2018.
Τελικά ποιό είναι το καλύτερο και πιο συμφέρον; hyper κώδικας ή δομική;
ΤΕΕ εννοείτε το NOMOS που αναφέρει στη σελίδα του ΤΕΕ; και τι εννοεί κωδικοί πρόσβασης για 5 ώρες; :-?

Επίσης να φανταστώ μιλάμε για ηλεκτρονική μορφή γιατί στις έντυπες βλέπω κάτι 40 ο τόμος για 20+ τόμους....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.