Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Οικονομική στατική μελέτη


 
sundance

Recommended Posts

Ναι ζητάω τιμές για το οτιδήποτε διαφορετικό και δεν συμψηφίζω τίποτα , άσε δε που τα συμφωνητικά μου τα ζηλεύουν και δικηγόροι.

:wink:

 

 

επ, συνάδελφε και οι δικές μου σχέσεις με τις δικηγορίνες πέρα απο όμορφες στιγμές με βοηθήσανε και στη σύνταξη των συμφωνητικών. ισως θα έπρεπε κάποια στιγμή να φορτώσουμε κάποια παραδείγματα με ιδιωτικά συμφωνητικά

 

με προδιαγραφές κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Για συμφωνητικα : "Οδηγός οικοδομής'' - Γιαννης Ψουνης. Το βρηκα στον Παπασωτηριου, εξαιρετικο βιβλίο. Έχει παμπολα παραδειγματα με συμφωνητικά..

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλό και εύχρηστο αυτό το βιβλίο; Γιατί θέλω να φτιάξω κάποια συμφωνητικά και το βιβλίο είναι λίγο ακριβό

Κάποια γνώμη ή κάποια άλλη πρόταση

 

Βρήκα κάτι συμφωνητικά από το internet αλλά δεν ξέρω σε ποιά κατηγορία να τα βάλω

Μήπως να φτιαχτεί μία;;

Και μήπως να ξεκινήσει και μια καινούρια κουβέντα για αυτό το θέμα;

 

Όπου να τονίζονται τα βασικά προς ναυτιλλομένους

Πχ για εργατικά ατυχήματα, προθεσμίες παράδοσης του έργου κλπ

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πρόταση για βελτίωση του ιστότοπου μπορεί να συζητηθεί στη θεματική κατηγορία "michanikos.gr" και είναι ευπρόσδεκτη.

Το forum υπάρχει για να εξυπηρετεί τους χρήστες του, δηλαδή εμάς ΟΛΟΥΣ, είναι δυναμικό και όχι στατικό, γεγονός που σημαίνει ότι διαρκώς εξελίσσεται και σ' αυτό είναι απαραίτητη θα έλεγα η συμβολή όλων ΜΑΣ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.