Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Οδηγός για την ενίσχυση για αγορά εξοπλισμού - ΕΣΠΑ


Recommended Posts

Το έγραψε μέχρι και στο site του ΕΣΠΑ.

Παράταση μέχρι τις 30-11

http://www.espa.gr/Greek/News.aspx?newsid=146

 

Παρατήρηση: Τα Greeklish απαγορεύονται. Αν δεν μπορείτε να τα αποφύγετε, διαβάστε τι μπορείτε να κάνετε ΕΔΩ.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, Παναγιώτης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνάδελφοι!

 

Να κάνω κι εγώ μια ερώτηση για την επιδότηση αυτή;

Η έδρα μου είναι στην Αθήνα, αλλά εγώ ζω και εργάζομαι στη Θεσσαλονίκη...

Μπορώ να δηλώσω ως τόπο εγκατάστασης τη Θεσσαλονίκη;

Το σπίτι στη Θεσσαλονίκη το νοικιάζω, αλλά δε φαίνεται πουθενά στα έξοδα της ατομικής επιχείρησης...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Τώρα που πήρε παράταση το πρόγραμμα μήπως ξέρει κανείς τι γίνεται με όλες της προσφορές (προτιμολόγια) που μαζέψαμε; Εννοώ ότι θα λήξουν και θα πρέπει να ξαναγίνει όλη η δουλεία από την αρχή ή το δέχονται έτσι. Και φανταστείτε να έχει τελειώσει το απόθεμα και να μην υπάρχει το αντικείμενο που ζητήσαμε.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

χα χα ίσα 'ισα

 

το οικονομικο κερδος που θα εχεις σε σχεση με το 'κερδος' εξαιτιας καλυτερου κομματιου στην ιδια τιμη,δε συγκρινεται...

Link to comment
Share on other sites

Με ενημέρωσαν από την τράπεζα (eurobank) χθες πως άμα συστεγάζομαι με άλλους μηχανικούς είναι πιθανόν κατά την αυτοψία να με κόψουν από το πρόγραμμα (αν γίνει δεκτή αρχικά η προτασή μου για το 80%, κάτω από 5ετία). Και να το σκεφτώ πριν κάνω την πρόταση. Γνωρίζει κανείς κάτι???

 

 

Δεν γράφει πουθενά στους όρους συμμετοχής ότι μπορεί να σε κόψουν για αυτό το λόγο. Αν θες να είσαι σίγουρος βέβαια πάρτους τηλέφωνο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Τώρα που πήρε παράταση το πρόγραμμα μήπως ξέρει κανείς τι γίνεται με όλες της προσφορές (προτιμολόγια) που μαζέψαμε; Εννοώ ότι θα λήξουν και θα πρέπει να ξαναγίνει όλη η δουλεία από την αρχή ή το δέχονται έτσι. Και φανταστείτε να έχει τελειώσει το απόθεμα και να μην υπάρχει το αντικείμενο που ζητήσαμε.

Ευχαριστώ.

 

Δεν υπάρχει πρόβλημα... Απλά όταν έρθει η ώρα, πρέπει να πάρεις το κατα δυνατόν ίδιο αντικείμενο [ίδια χρήματα για ίδιες επιδόσεις].

Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι ότι στους υπολογιστές από Πλαίσιο δηλώνουν Windows Vista ενώ στην πράξη θα εγκατασταθούν τα Windows 7, τα οποία θα έχουν κυκλοφορήσει τότε που θα αρχίσουν οι αγορές.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ dimitrispsi,

Συμφωνώ με αυτό που λες απλά εάν έχεις πάρει μια προσφορά με χαμηλή τιμή, υπάρχει η πιθανότητα την στιγμή εκείνη, να μην βρεις κάτι αντίστοιχο σε επίδοσης και χρήματα. Με λίγα λόγια μπορεί είτε να υπερτιμολογήσεις είτε να βάλεις από την τσέπη σου, ακραίες καταστάσεις βέβαια.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, μήπως ξέρει κανένας κκάποιο τηλ να πάρω να ρωτήσω στο ΕΣΠΑ, γιατι με το mail που τουσ έχω στείλει δεν βλέπω προκοπή, το έχω στείλει εδώ και 1 εβδομάδα και ακόμα να μου απαντήσουν

 

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, μήπως ξέρει κανένας κκάποιο τηλ να πάρω να ρωτήσω στο ΕΣΠΑ, γιατι με το mail που τουσ έχω στείλει δεν βλέπω προκοπή, το έχω στείλει εδώ και 1 εβδομάδα και ακόμα να μου απαντήσουν

 

Ευχαριστω!!

 

Διευκρινιστικές ερωτήσεις μπορούν να υποβληθούν ηλεκτρονικά στις διευθύνσεις : [email protected] - [email protected]

 

και τηλεφωνικά στα τηλέφωνα (Ώρες 09.30-17.00):

 

210 3375938

 

210 3375939

 

210 3742068

 

210 3742071

 

210 3742075

 

210 3742082

 

210 3742083

 

210 3742086

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.