Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Οδηγός για την ενίσχυση για αγορά εξοπλισμού - ΕΣΠΑ


Recommended Posts

λογικά ναι αφού και τα 2 είναι λογισμικά cad

 

ας περιμένουμε 1-2 μήνες και κυλίσει η διαδικασία από άλλους για να δούμε τί θα κάνουμε και πως για τις αλλαγές σε τιμές - προϊόντα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει επιλέξει κανείς τη Eurobank σαν φορέα?? ΈΧουν όλοι μεσάνυχτα στο κατάστημα που έχω δηλώσει αλλά και σε τηλ που έκανα στα κεντρικά δεν έχουν κάτι νεότερο. Ελεος!!

Link to comment
Share on other sites

λογικά ναι αφού και τα 2 είναι λογισμικά cad

 

και εγώ αυτό κατάλαβα , ευχαριστώ για την απάντηση

 

Παιδιά έχει επιλέξει κανείς τη Eurobank σαν φορέα?? ΈΧουν όλοι μεσάνυχτα στο κατάστημα που έχω δηλώσει αλλά και σε τηλ που έκανα στα κεντρικά δεν έχουν κάτι νεότερο. Ελεος!!

 

δεν είναι θέμα eurobank και στην εθνική το ίδιο αντιμετώπισα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει επιλέξει κανείς τη Eurobank σαν φορέα?? ΈΧουν όλοι μεσάνυχτα στο κατάστημα που έχω δηλώσει αλλά και σε τηλ που έκανα στα κεντρικά δεν έχουν κάτι νεότερο. Ελεος!!

 

Eurobank: Δεν γνωριζουν τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Πάντως φίλοι που έχουν δηλώσει aplha, εθνική και attica....τους έχουν ενημερώσει για να προχωρήσουν. Ειναι δυνατόν να μην ξέρει η eurobank τη στιγμη που κοινοποιήθηκαν οι αποφάσεις σε όλες τις τράπεζες?

Μήπως πάει για φούντο ρε παιδιά? υπο άλλες συνθήκες θα έπαιρναν 100 φορές τηλ...πολυ περίεργο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει επιλέξει κανείς τη Eurobank σαν φορέα?? ΈΧουν όλοι μεσάνυχτα στο κατάστημα που έχω δηλώσει αλλά και σε τηλ που έκανα στα κεντρικά δεν έχουν κάτι νεότερο. Ελεος!!

 

Και Αττικής δε ξέρανε να απαντήσουν, είναι νωρίς ακόμα δεν τους έχουν στείλει οδηγίες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.