Μετάβαση στο περιεχόμενο

Οδηγός εγκατάστασης


Aggelosss1978

Recommended Posts

Συνάδελφοι όλου του δικτυακού κόσμου γειά χαρά!Έχω χάσει τον οδηγό - CD εγκατάστασης του εκτυπωτή μου (Hp Officejet J4580) και από τότε δεν μπορώ να εκτυπώσω ούτε σελίδα στο γραφείο.Τα windows XP που έχω αδυνατούν να εντοπίσουν κάτι.Μήπως έχει κάποιος μια έξυπνη λύση για το θέμα;

Καλές δουλειές και σύντομα να 'ρθούν..!

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στο site της HP και τον κατεβάζεις... Ορίστε και το site: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?product=3645100&lc=el&cc=gr&dlc=el&lang=el&cc=gr

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, αλλά δυστυχώς δε με αφήνει ο υπολογιστής να κατεβάσω οποιοδήποτε αρχείο .ΕΧΕ παρόλο που έχω απενεργοποιήσει τον τοίχο ασφαλείας.Είναι ένα γενικότερο πρόβλημα που έχω και δεν ξέρω πως να το επιλύσω.

Link to comment
Share on other sites

Όταν επιλέγεις download, σου ζητάει κάποιο όνομα. Μην αποδεχτείς την κατάληξη exe.

Δώσε μια άλλη, π.χ. qxe, και επαναφέρεις την exe στη συνέχεια (αφού έχει αποθηκευτεί στον Η/Υ σου).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.