Μετάβαση στο περιεχόμενο

Περί "εργαλείων" χειρός (κοινώς gagdet)


GeorgeS

Recommended Posts

Το μέλλον είναι αυτό που θα αποφασίσουν οι χρήστες ότι είναι το πιο trendy κάθε φορά και το πιο εύχρηστο. Διαφορετικά θα είχαμε όλοι linux στα desktop/laptop και android στα κινητά. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Είμαι φρέσκος κάτοχος του HTC Desire. Το κινητό είναι εντυπωσιακό από κάθε άποψη, ακόμα όμως δεν έχω wi-fi και δεν αφιέρωσα χρόνο για να ψάξω εφαρμογές σχετικές με το αντικείμενο για να πω την άποψή μου. Σαν ΤΗΛΕΦΩΝΟ πάντως είναι ότι καλύτερο (πατάει κάτω κάτι i-phones για πλάκα).

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

επειδή αγόρασα πρόσφατα το desire εχω να πω τα εξής:

Σε ότι αφορα λειτουργικότητα είναι απλά εκπληκτικό.Ταχύτατη απόκριση, γρήγορο nternet, γενικά έχει απίστευτα τεχνικά χαρακτηριστικά.

Σχετικά με applications κάπου βρήκα κάποιο cad application το οποίο όμως δεν είναι και πολύ ευχρηστο, όμως οι χάρτες του -με χρέωση, εκτός και αν έχεις wi-fi- είναι πολύ εξυπηρετικοί..

αναμένω γνώμες-εμπειρίες και από άλλους χρήστες..

Link to comment
Share on other sites

.....Σαν ΤΗΛΕΦΩΝΟ πάντως είναι ότι καλύτερο (πατάει κάτω κάτι i-phones για πλάκα).

 

Να τα πάμε μια κόντρα;

χε χε

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
καμιά γνώμη όμως απο υφιστάμενους χρήστες android κινητών? υπάρχουν εφαρμογές ή προγραμματάκια που θα ήταν χρήσιμα σε ένα μηχανικό...?

Ακριβως αυτο θα ρωτουσα και γω και επαναφερω το θεμα μιά και προσφατως πηρα το πρωτο μου smartphone (galaxy ace). Φοβερος ο κοσμος του android με πολλες χρησιμες εφαρμογες και για μηχανικους. Βρηκα πολλες πυξιδες, αλφάδια και θελω να ρωτηξω και γω αν προτεινετε αλλες εφαρμογες τεχνικου ενδιαφέροντος.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Εχει δοκιμασει κανεις το ipad??

Γενικα εντυπωσεις??

Προγραμματα για μηχανικους διαθεσιμα??

Με τα ελληνικα τι γινεται??

Αξιζει η εκδοση με 3G??

Link to comment
Share on other sites

Να τα πάμε μια κόντρα;

χε χε

 

Mπα πρόκειται για μία από τις μεγαλύτερες μπαρούφες. Τα κονόμησε ο Στηβ.

.....και αυτός στο λέει κάτοχος iphone.

 

H δεύτερη είναι το ipad.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.