Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα για μελέτες οδοποιίας


Recommended Posts

xidianakis.... αν μπορεις ανεβασε αυτα τα pdf στα downloads γιατι μπορει να ειναι χρησιμα για πολλους εδω μεσα, κι εγω θα ηθελα να τους ριξω μια ματια...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • Απαντήσεις 43
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!

Μήπως ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω προδιαγραφές του Υπουργείου Γεωργίας για τη διάνοιξη δασικών δρόμων Γ' κατηγορίας;

Κάποιο ΦΕΚ ίσως;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Υπάρχει σχετικό ΦΕΚ για τις προδιαγραφές δασικής οδοποιίας (κατ. Α-Β-Γ) μέγιστα πλάτη, κλίσεις κ.λ.π. ?

 

Μήπως το έχει κάποιος πρόχειρο νας μας το ανεβάσει ?

 

Ευχαριστώ,

 

Νικ

Link to comment
Share on other sites

ΦΕκ δεν υπάρχει από όσο γνωρίζω, οι προδιαγραφές ηταν απο φαση Υπουργου...

 

Ψαχνω τα δω που τα εχω.

Link to comment
Share on other sites

Ζέφυρε σε ευχαριστούμε πολύ, μόλις το βρεις εάν δεν σου κάνει κόπο ανέβασε το να το δούμε.

 

Ευχαριστώ,

 

Νικ

 

 

ΦΕκ δεν υπάρχει από όσο γνωρίζω, οι προδιαγραφές ηταν απο φαση Υπουργου...

 

Ψαχνω τα δω που τα εχω.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα.Δουλεύει κανείς το diolkos??Θέλω να το χρησιμοποιήσω για επιμετρήσεις έργων οδοποίας καθώς και για επιμετρήσεις χωματουργικών σε υδραυλικά έργα (διευθετήσεις κοίτης - αναχώματα) και θα με βοηθούσε πολύ να ακούσω κάποιες κριτικές.Σκέφτομαι να το αγοράσω μια και είναι σαφώς οικονομικότερο από τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα.Δουλεύει κανείς το diolkos??Θέλω να το χρησιμοποιήσω για επιμετρήσεις έργων οδοποίας καθώς και για επιμετρήσεις χωματουργικών σε υδραυλικά έργα (διευθετήσεις κοίτης - αναχώματα) και θα με βοηθούσε πολύ να ακούσω κάποιες κριτικές.Σκέφτομαι να το αγοράσω μια και είναι σαφώς οικονομικότερο από τα υπόλοιπα.

 

Ξέρω τον προγραμματιστή και ειναι αρκετά συνεργάσιμος για τυχόν απορίες.Επίσης το έχω διδάξει σε φοιτητές των ΤΕΙ. Είναι σχετικά απλό στη χρήση, όμως θα χρειαστείς νομίζω μια επίδειξη απο καποιων που το χρησιμοποιεί. Σίγουρα κάνει καλή δουλειά αφου ο προγραμματιστής είναι και επαγγελματίας μελετητής.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.