Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Φροντιστήριο για μπετά


rzp

Recommended Posts

rzp

η καλύτερη λύση είναι να έρθεις ξάνθη και να παρακολουθήσεις τα μαθήματα, έστω κανα δυο φορές, έτσι ώστε να καταλάβεις και τι ακριβώς θέλουν στις εργασίες...

επιπλέον θα κάνεις γνωριμίες που σίγουρα θα σε βοηθήσουν..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 47
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

@rzp

 

Φροντιστήρια να ξέρεις ότι παίζουν λίγο ως πολύ παντού. Απλά σε κάθε πόλη είναι προσανατολισμένα στα θεμάτα της κάθε σχολής. Συμβουλή μου είναι η εξής. Πάρε σημειώσεις από Ξάνθη (αν δεν έχεις ήδη), ξεκίνα διάβασμα και συγκέντρωσε απορίες και ψάξε να βρεις κάποιον στη θεσσαλονίκη να σου κάνει μερικές ώρες για να σου τις λύσει. Αυτό νομίζω θα είναι το πιο αποδοτικό αφού δεν μπορείς από όσο καταλαβαίνω να είσαι Ξάνθη.

 

ps. Ο Ρουσάκης έχει γίνει Επίκουρος?!?!?! Ή μπερδεύτηκες και είναι Λέκτορας?

Link to comment
Share on other sites

Και ο Κουτσογιάννης!!!!!!!:lol::lol:

 

Και ο Αυτιάς ... !

 

P.S. Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που είπες παραπάνω. Συμφωνώ απόλυτα για Ματίνα. Συμφωνώ, ναι, συμφωνώ. Ναι.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγώ μπετα Ματινα ουτε που ανοιξα ποτε! μια χαρα βιβλίο είχαμε και οι παραδοσεις απο Σιγάλα-Τσουκαντα με καλυψαν πλήρως.

Το ίδιο ισχυει και για Μαρία Σιδηρες , με μπερδευαν κιολας οι σημειώσεις τους.

Αντιθετα στις στατικές και τα υδραυλικά όπου οι καθηγητές είχαν μηδενική μεταδοτικότητα και καλυπταν το κενο τους με μονο τα απιαστα θέματα που κοβαν κοσμακή ή Ματινα είχε αρπαξει φωτία, δεν νομίζω να υπήρχε αλλη λυση για αυτα τα μαθήματα! Να ναι καλα η γυναικα!

Link to comment
Share on other sites

Λέτε η Ματίνα να δίνει μίζα στους Δομοστατικούς και στους Υδραυλικούς για να μιλάνε τα κινέζικα ΕΠΙΤΗΔΕΣ?:lol::lol:

 

palex εσύ ήσουν τυχερός που είχες Τρέζο-Τσουκαντά.........εμείς ήμασταν στο άλλο τμήμα!...(είμασταν ''οι από 'κεί'',οπότε δεν είχαμε άλλη επιλογή από τη Ματίνα).........:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.