Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Κατατακτήριες για το τμήμα Πολιτικών Μηχανικών


teliss

Recommended Posts

Για αρχη,θελω να χαιρετησω ολα τα μελη του φορουμ γιατι αυτο ειναι το πρωτο μου μνμ!

Ειμαι πτυχιουχος απο το τμημα πολιτικων δομικων εργων ΤΕΙ ή ΑΤΕΙ...(ο καθενας ας διαλεξει οτι του αρεσει...)

 

Λοιπον,αποφασισα να δωσω κατατακτηριες αν και δεν το ειχα καν στο μυαλο μου καθως ημουν ετοιμος να γραφτω σε πολυτεχνειο της Ιταλιας αλλα αυτο τελικα δεν ειναι εφικτο εως τον Φεβρουαριο.Για αυτο το λογο αποφασισα να δωσω κατατακτηριες στο ΕΜΠ στο τμημα πολιτικων μηχανικων.

 

Μια απορια εχω βρε παιδια....υπαρχει πιθανοτητα να μπω?ειναι καποιο παιδι εδω που μπηκε απο κατατακτηριες να μου πει 2-3 κουβεντες?ξερω οτι η πρωτη ερωτηση ακουγεται χαζη!Απλα ακουω απο δω και απο'κει διαφορα...Ηδη συμφωνησα με φροντιστηριο στην Αθηνα(ειμαι απο Ναυπλιο) για να ξεκινησω προετοιμασια!Τι λετε βρε παιδια?αν λιωσω στο διαβασμα αυτους τους 2 μηνες,εχω πιθανοτητες????

 

ευχαριστω εκ των προταιρων ολους σας!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βασικα δεν νομιζω οτι προλαβαινεις, οι κατατακτηριες γινονται το δεκεμβριο, οι ατησεις τον νοεμβριο, αλλα θελει πολυ διαβασμα και σε 2 μηνες που σου μενουν δεν θα προλαβεις. αυτα ισχυουν για τους μηχανολογους μηχανικους του Ε.Μ.Π αλλα δεν εχει διαφορα στη δυσκολια και για τους Π/μ, στο λεω επειδη ειμαι σε διαδικασια διαβασματος ..

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου π.μ. κ πες μου το φροντιστήριο.

 

Αν διαβάσεις μπορείς να μπεις ακόμα κ τώρα. Υπάρχουν άτομα που ξεκίνησαν φροντιστήριο Γενάρη μήνα κ δεν μπήκαν και άλλα που ξεκίνησαν Οκτώβρη κ μπήκαν....

Link to comment
Share on other sites

Εάν είσαι καλός στα μαθηματικά (διπλά , τριπλά ολοκληρώματα , διαφορικές κτλ) και με πολύ διάβασμα δεν θα έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εάν είσαι καλός στα μαθηματικά (διπλά , τριπλά ολοκληρώματα , διαφορικές κτλ) και με πολύ διάβασμα δεν θα έχεις πρόβλημα.

 

Στο να γράψει όχι στο να μπει

Link to comment
Share on other sites

Οι θέσεις είναι περίπου 5-7. Δίνουν καμιά 60-80 άτομα. Σημασία βέβαια έχει πόσοι δίνουν κ το τελευταίο μάθημα. Σε μένα είχαν μείνει καμιά 45αριά άτομα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.