Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Κατατακτήριες για το τμήμα Πολιτικών Μηχανικών


teliss

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

O ποδάρας το 1997 που έδωσα εγώ στους πολιτικούς είχε μεγάλη επιτυχία στους πολιτικούς μηχανικούς στις υπόλοιπες ειδικότητες όχι και τόσο βρισκόταν στην οδό Μακεδονίας και το τηλέφωνο του ήταν 2108210153 τώρα δεν ξέρω τι κάνει ούτε τη σύνθεση του διδακτικού προσωπικού.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα!!!

 

χρειζομαι μια μικρη βοηθεια..

σκεφτομαι νε δωσω κατατακτηριες στου πολιτικους του ΕΜΠ και θελω να προμηθευτω τις αναλογες σημειωσεις απο καποιο καλο και ενημερωμενο βιβλιοπωλειο!

μενω στη θεσσαλονικη και θα κατεβω αθηνα επι τουτου.

εχει κανεις να μου προτεινει καποιο καλο στο κεντρο ή κοντα στο πολυτεχνειο (με διευθυνση κατα προσεγγιση)?

ή αν μπορει να με προμηθευσει με τι δικες του ,επι πληρωμη φυσικα.

τα μαθηματα ειναι

Μαθηματικη αναλυση 2

Τεχν. μηχ.1

Τεχν. μηχ. 2

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Στην Κάνιγγος απ όσο ξέρω έχει δύο..Ποδάρας και ''ΗΧΟΣ''..του ΗΧΟΥ οι σημειώσεις βρίσκονται στο βιβλιοπωλείο στο ισόγειο του κτιρίου όπου στεγάζεται..(στον ήχο πήγαινα και πέρασα Θεσσαλονίκη με εξετάσεις τύπου Πανελλήνιες,έκανα μαθήματα ένα εξάμηνο και τους τρεις τελευταίους μόνο διάβασα,καθ ότι δούλευα..το 2004 έδινα)Καλό φροντιστηριο αλλά ο Ποδάρας ''τότε'' θυμάμαι είχε πιο πολλές επιτυχίες. Μόνο το κινητό αυτού που ΄διευθύνει τον ΗΧΟ έχω.. όποιος θέλει, με π.μ.

Link to comment
Share on other sites

6 μηνες, οι 3 με δουλεια, τοτε βεβαια ηταν διαφορετικα γιατι εδινες κατατακτηριες στη θεσαλλονικη και περναγες όπου ειχες δηλωσει αναλογα το βαθμο σου βεβαια, σε στυλ πανελληνιων. Τωρα απο οτι ξερω καθε τμημα εχει τις δικες του εξετεσεις πχ ΕΜΠ, ενω η Πατρα που ειχα περασει τωρα εχει καταθεση πτυχιου

 

τι εννοείς κατάθεση πτυχίου;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.