Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατατακτήριες για το τμήμα Πολιτικών Μηχανικών


teliss

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.Είμαι τελειόφοιτος και ενδιαφέρομαι για κατατακτήριες στο τμήμα Πολιτικών Μηχανικών Π.Θεσσαλίας υπάρχει κάποιος συνάδερφος που έχει περάσει από τη διαδικασία στο συγκεκριμένο τμήμα να εκφράσει τις απόψεις του ή ότι επιθυμεί να παραθέσει στο θέμα? Ευχαριστώ και σορρυ αν το θέμα έχει επαναληφθεί και σε άλλο τοπικ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα,εχω τελειωσει το τμημα δομικων εργων της ΣΕΛΕΤΕ.ενδιαφερομαι να δωσω φετος στο τμημα των πολιτικων μηχανικων πατρας.μηπως μπορεις να με ενημερωσεις και να μου προτεινεις καποιο καλο φροντιστηριο;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα έδωσα κατακτήριες  στους πολιτικούς μηχανικούς και πέρασα.Πριν πάρω αυτή την απόφαση δυσκολεύτηκα πολύ,γιατί δε γνώριζα κανέναν προηγουμένως που να έχει δώσει.Ωστόσο κατ'όπιν έρευνας βρήκα το φροντιστήριο ......... και πραγματικά οι καθηγητές εκεί με βοήθησαν πάρα πολύ, με κατηύθυναν σωστά και πάνω απ όλα ενδιαφέρονταν προσωπικά για τον κάθε μαθητή.Ο καθηγητής της μηχανικής I είναι φοβερός και η μεταδοτικότητά του άψογη,γενικα μόνο τα καλύτερα έχω να πω!Για να μη γίνομαι κουραστική, όποιος θέλει είμαι πρόθυμη να τον ενημερώσω σε ό,τι χρειαστεί!!

 

 

_____________________________

 

Από την ομάδα διαχείρισης .

 

Προσπαθείστε να μην κάνετε άμεση ή έμμεση αναφορά σε συγκεκριμένα φροντιστήρια προετοιμασίας . Αντιλαμβανόμαστε το ότι θέλετε να μοιραστείτε τις θετικές εμπειρίες με άλλα μέλη . Για υπόδειξη συγκεκριμένων φροντιστηρίων , παρακαλούμε ανταλλάξτε προσωπικά μηνύματα.

 

Ευχαριστώ. gvarth.

Edited by gvarth
Κανόνες Συμμετοχής
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα έδωσα κατακτήριες στους πολιτικούς μηχανικούς και πέρασα.Πριν πάρω αυτή την απόφαση δυσκολεύτηκα πολύ,γιατί δε γνώριζα κανέναν προηγουμένως που να έχει δώσει.Ωστόσο κατ'όπιν έρευνας βρήκα το φροντιστήριο _________ και πραγματικά οι καθηγητές εκεί με βοήθησαν πάρα πολύ, με κατηύθυναν σωστά και πάνω απ όλα ενδιαφέρονταν προσωπικά για τον κάθε μαθητή.Ο καθηγητής της μηχανικής I είναι φοβερός και η μεταδοτικότητά του άψογη,γενικα μόνο τα καλύτερα έχω να πω!Για να μη γίνομαι κουραστική, όποιος θέλει είμαι πρόθυμη να τον ενημερώσω σε ό,τι χρειαστεί!!

 

 

Καλησπερα ειμαι καινουριος στο forum.Ειμαι τελειοφοιτος κ θελω να δωσω κατακτηριες στους πολιτ.μηχανικους.Επειδη ειμαι απο επαρχια προτιμω ιδιαιτερα διοτι εχω θεμα με τη μεταφορα.Γνωριζεις αν αυτος ο καθηγητης κανει κ αλλα μαθηματα;

 

______________________________

 

Παρακαλούμε να μην γίνονται αναφορές σε συγκεκριμένες επιχειρήσεις άμεσα ή έμμεσα.

 

Για σχετικές πληροφορίες απευθυνθείτε σε κάποιο από τα φροντιστήρια ζητώντας να ενημερωθείτε για ύλη και διδάσκοντες ή

στο μέλος @Vasiavvv με προσωπικό μήνυμα   . 

Edited by gvarth
Κανόνες Συμμετοχής
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα

Έδωσα κατατακτηριες στο τμημα πολιτικων μηχανικων πατρας και περασα.Επειδη ασχοληθηκα και το εψαξα πολυ ,αν καποιος συναδελφος ενδιαφερεται μπορω να τον κατατοπισω σχετικα.

Καλησπέρα. Διαβάζω για να δώσω κατατακτήριες στους πολιτικούς μηχανικούς της Πάτρας. Επειδή είδα ότι έχετε δώσει οποιαδήποτε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Καλησπερα. ενδιαφερομαι να δωσω κατατακτηριες στους Πολ. Μηχ Πατρας. αν μπορει καποιος ας με  βοηθησει σε σχεση με τι βιβλια να διαβασω ή να με ενημερωσετε για την δυσκολια αυτων των εξετασεων. επισης ξερουμε ποσοι ειναι οι υποψηφιοι καθε φορα? τα μαθηματα ειναι μαθηματικα για μηχανικους, εισαγωγη στην στατικη και στοιχεια μηχανικης των υλικων. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Κατατακτηριες Πολιτικων Μηχανικων Βολου

 

Έχει κάποιος παλιά θέματα?

Τα ψάχνει εναγωνίως συνάδελφος και φίλος ..

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
On 14/10/2018 at 8:19 ΜΜ, getsakna said:

Κατατακτηριες Πολιτικων Μηχανικων Βολου

 

Έχει κάποιος παλιά θέματα?

Τα ψάχνει εναγωνίως συνάδελφος και φίλος ..

Ευχαριστω

Καλησπέρα σας και ελπίζω να είστε καλά, είμαι εντός ολίγων μηνών πτυχιούχος πολιτικός μηχανικός τ.ε και θα δώσω κατατακτηριες στο πανεπιστήμιο πολιτικών μηχανικών του Βόλου, μετά από αυτή την ανάρτηση σας θα ήθελα να μου πείτε εάν βρήκατε κάποια θέματα ή σημειώσεις. 

Έχω παρατηρήσει ότι εκτός από τα μαθήματα του eclass δεν μπορώ να βρω άλλο υλικό. 

Λόγω οικονομικών δυσκολιών, μου είναι εξαιρετικά δύσκολο να πάω σε κάποιο φροντιστήριο. 

Οποίος άλλος μπορεί να με βοηθήσει με θέματα, σημειώσεις και οτιδήποτε θεωρεί σημαντικό είναι πολύ πολύ ευπρόσδεκτο!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.