Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Αφαίρεση αρμού πλακιδίων


Evelin_V

Recommended Posts

Μία εταιρεία δομικών υλικών (από Ιταλία) έχει ένα προϊόν για βαφή αρμόστοκου, είναι ουσιαστικά ακρυλικό χρώμα σε συσκευασία όπως αυτή που βάφουμε τα παπούτσια με σφουγγαράκι στην άκρη. Το τι ανθεκτικότητα έχει αυτό το χρώμα στο χρόνο μου είναι άγνωστο αλλά είναι σίγουρα πολύ λιγότερο επώδυνη διαδικασία από το ξήλωμα του στόκου ή/και των πλακιδίων.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

achi_guitar

 

απο το στόμα μου το πήρες. Βαφή εμποτισμού και δεν βγάνει με τον χρόνο. ΤΟ εχω 2 χρόνια και δεν εχω δει αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
  • 7 months later...
On 16/8/2010 at 1:12 ΜΜ, alchemist said:

 

φιλε μου επειδη μου ετυχε μια τετοια περιπτωση σε πληροφορω οτι ξηλωσα με τροχουδακι το στοκο σε 75τμ μπαλκονι κ αντικατεστησα το στοκο χωρισ να εχω ουτε ενα πλακακι φθορα.

αν ο μαστορασ ειναι καλοσ το κανει κ χωρισ να τον χρυσοπληρωσεισ .

για οτι πληροφορια χρειαστεισ ειμαι στη διαθεση σου.

 Ενδιαφέρον, τι είδους τροχό χρησιμοποίησες; Για τι υλικό, σε ποια διάσταση και για πόσο πάχος αρμού;

 

Link to comment
Share on other sites

On 17/12/2018 at 3:32 ΜΜ, GDOU said:

 Ενδιαφέρον, τι είδους τροχό χρησιμοποίησες; Για τι υλικό, σε ποια διάσταση και για πόσο πάχος αρμού;

 

Μόλις πρόσεξα ότι η ερώτηση μου αναφέρεται σε ανάρτηση που έγινε πριν 8 χρόνια! Μπορεί και να έχει γίνει ήδη ολική ανακαίνιση! χαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.