Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Φόρουμ για χρηματιστήριο


parist43

Recommended Posts

το σάιτ του capital.gr έχει φόρουμ, βέβαια η ********************, τα παπαγαλάκια δίνουν ρεσιτάλ και τουλάχιστον αξίζει για το γέλιο.

 

αλλά για να ενημερώνεσαι για κάποια πράγματα εγώ το έχω βρει πολύ χρήσιμο αφού για κάθε εταιρεία, μαζι με τη συζήτηση βρίσκεις και σχετικά νέα.

 

ενδιαφέρον επίσης έχει και η αρθρογραφία του φόρουμ από τους μόνιμους συνεργάτες.

Link to comment
Share on other sites

το capital το ξέρω ,το έχω πρώτη σελίδα εδώ και πολύ καιρό.Γνωρίζω και πολλα άλλα.όπως το συνδρομητικό( athenstock.com)του Δημόπουλου (έχω διαβάσει όλα τα βιβλία του Δημόπουλου-συνδρομητής όμως δεν είμαι.)Απλα έλεγα μηπως υπάρχει κανένα που δεν το ξέρω.

 

υπάρχει καί ένα καινούργιο-το economico.gr -και φυσικα το reporter.gr για ενημέρωση.

επίσης χρησιμοποιώ το free metastock του in.gr για τεχνικη αναλυση.Και υπάρχει καί το analitis.com αν και δεν μαρεσει και σπανια μπαίνω.Ισως το capital και το athenstock να είναι τα καλύτερα-αλλα δεν είναι κακό να ψάχνουμε γιά κάτι καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά πάντως εγώ και να ψάχνω και να μην ψάχνω

η ΜΙΓ δεν λέει να ξυπνήσει

 

Παρακαλώ συμπληρώστε την ειδικότητα σας στο προφιλ σας

Ευχαριστώ

ZaXoYs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.deiktes.net/

Απλά το καλύτερο απο Ελλάδα......

 

 

─────────────────────────────────────────────────────

Συμπληρώστε την ειδικότητά σας, μέσω της επεξεργασίας προσωπικών στοιχείων (πίνακας ελέγχου).

Chilon

Link to comment
Share on other sites

@papach21-απο μια πρώτη ματιά πολύ καλό.Ευχαριστώ πολύ.

Αν ξέρει κανείς και κανένα άλλο ας το πή.

Τον πυθμένα στην παρούσα πτώση πού τον βλέπουμε?στις 2200?η πιο κάτω?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.