Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Μετατροπή από HATT σε ΕΓΣΑ 87


georgear

Recommended Posts

12 ώρες πριν, dimamp said:

Με τον @jojo

θέλουμε να το ξαναμετρήσουμε

Δώστε σύνθημα και ανεβαίνω.....δεν κάνω πλάκα....

Edited by Mitsubae
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Mitsubae said:

Δώστε σύνθημα και ανεβαίνω.....δεν κάνω πλάκα....

Ο @jojo

αποφασίζει!

Για να έρθεις πρέπει να του κεράσεις 2 καρμπονάρες και δύο μπολονέζ!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ας μην παρεκτρεπομαστε βεβαια απο το θέμα, για την σωστη μετρατροπη ΗΑΤΤ-ΕΓΣΑ87 στοχος ειναι η ευρεση πλεον των κοινων βαθρων στο νομο Χαλκιδικης.

Νομοι: Θεσσαλονικη/Κιλκις/Σερρες υπαρχουν αρκετα στοιχεια, για Χαλκιδικη (μετα απο επικοινωνια μου με τον υπαλληλο της τοπογραφικης εκει) χρειαζεται αιτηση για αγορα ΟΛΩΝ των τριγωνομετρικων του νομου. Καποιοι συναδελφοι (μεσω και αυτου του φορουμ εδω) μου εδωσαν με χαρα οτι στοιχειο ειχαν, αλλα ειναι πολλα τα Αγροκτηματα που δεν εχουμε στοιχεια προς το παρον

Link to comment
Share on other sites

15 λεπτά πριν, jojo said:

ας μην παρεκτρεπομαστε βεβαια απο το θέμα, για την σωστη μετρατροπη ΗΑΤΤ-ΕΓΣΑ87 στοχος ειναι η ευρεση πλεον των κοινων βαθρων στο νομο Χαλκιδικης.

Νομοι: Θεσσαλονικη/Κιλκις/Σερρες υπαρχουν αρκετα στοιχεια, για Χαλκιδικη (μετα απο επικοινωνια μου με τον υπαλληλο της τοπογραφικης εκει) χρειαζεται αιτηση για αγορα ΟΛΩΝ των τριγωνομετρικων του νομου. Καποιοι συναδελφοι (μεσω και αυτου του φορουμ εδω) μου εδωσαν με χαρα οτι στοιχειο ειχαν, αλλα ειναι πολλα τα Αγροκτηματα που δεν εχουμε στοιχεια προς το παρον

Η Χαλκιδική είναι πολύ ζόρι, αλήθεια...Ίσως κάνουμε κάτι με συναδέλφους που έχουν αρχείο.

Επίσης, έχουμε και από νομό Δράμας αρκετό υλικό...

Δεν έχω ιδέα από Δυτική Μακεδονία και Ήπειρο...Και μιλάω για μεγάλους νομούς όπως Κοζάνηςκαι Ιωαννίνων

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, lou said:

Καλά κάνεις. Αλλά έτσι πως δίνονται είναι αρκετά δύσχρηστοι.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.