Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Όριο απαλλοτρίωσης επαρχιακής οδού


Recommended Posts

Αυτά δεν τα γνώριζα...σε ευχαριστώ πολύ..μαλλον ανήκω στην κατηγορία με τα ντόπια αγροτεμάχια.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 21
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σε περιπτωση που το οριο απαλλοτριωσης δεν ειναι καθορισμενο, ως όριο οδου ορίζεται το σημειο συναντησης του εξωτερικου ακρου της ταφρου ή του πρανούς του εκχώματος ή επιχώματος με το φυσθκό εδαφος.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

για χάρτες και πίνακες απαλλοτριώσεων του πρωτεύοντος οδικού δικτύου, πχ εθνική οδός Αθηνών-Κορίνθου, Αθηνών-Λαμίας, ομοίως στο Δ12 του ΥΠΕΧΩΔΕ στη Καλλιθέα απευθυνόμαστε?

Link to comment
Share on other sites

GRTOPO ευχαριστω για την γρηγορη σου απαντηση. Θα ηθελα να ρωτησω επειδη ειμαι απο βόρεια ελλάδα και ειναι δυσκολο να παω στο Δ12 του ΥΠΕΧΩΔΕ στη Καλλιθέα υπάρχει καποιος τρόπος μεσω διαδικτύου να δούμε σχετικα με απαλλοτριωσεις του νομού που μας αφορά? Υπάρχει καποια αρμοδια υπηρεσία στους νομούς τοπικά? εστω και για καταθεση αίτησης.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου , με αυτό ακριβώς ασχολούμε εγώ για χάρη τις Ολυμπίας Οδού

Λοιπόν θα τηλεφωνήσεις στο 2106992242 τμήμα του ΥΠΕΧΩΔΕ που ασχολειται μόνο με απαλλοτριώσεις

 

Δ12 του ΥΠΕΧΩΔΕ, στη Καλλιθέα.

2106992242

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.