Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Pixis - Δωρεάν λογισμικό: νομοθεσία, μελέτες θέρμανσης, θερμομόνωσης


iliekater

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 603
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια ερωτηση το ΠΙΞΙΣ για τα φορτηγα δεν τρεχει. λεει οτι λειπει ενα αρχειο τι μπορει να συμβαινει το εκανα set up, το μεγαλο αρχειο,αλλα δεν τρεχει

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια . Όσο για το FreeCAD , πλησιάζει η μέρα που θα εμφανιστεί η έκδοση 2.00 .

 

Κάποιο νέο από το FreeCAD??? Εξαιρετική η δουλειά σου.. Μπράβο και πάλι μπράβο!!!

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι πολύ , αλλά ο χρόνος μου έχει πλέον περιοριστεί αφάνταστα και έτσι μπορώ ελάχιστα να ασχοληθώ μαζί του . Ευτυχώς όμως , ακόμα και έτσι , μπορώ ακόμα να το παλεύω και είμαι στην ευτυχισμένη θέση να σας αναφέρω πως το FreeCAD 2.00 είναι πλέον στα τελικά του στάδια . Έχω καταφέρει να προσθέσω όλες τις εφαρμογές που ήθελα για αυτήν την έκδοση και τώρα απλά συμπληρώνω τις λεπτομέρειες που έχω γράψει στις σημειώσεις μου . Βλέπετε , ακόμα και απλά πράγματα όπως το γράψιμο των αρχείων βοήθειας θέλει πολύ ώρα για να γίνει και εν ολίγοις είναι πολύ δουλειά για ένα και μόνο άτομο ... Σκόπευα να μεταφράσω το πρόγραμμα και σε μία ακόμα μία γλώσσα που μιλάω (δηλαδή πέρα από τα ελληνικά και τα αγγλικά) , αλλά κάτι τέτοιο πια αποκλείεται . Γι'αυτό το λόγο με την έκδοση 2.00 θα κοινοποιήσω και τον κώδικα ώστε οι πανταχού χρήστες να μπορούν να βοηθήσουν στη μετάφραση .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συγχαρητήρια εκ των προτέρων για το πρόγραμμα. Ακόμη δεν το κατέβασα.

 

Σχετικά με το teemail και την αποστολή mail στο yahoo

από το teemail δεν είναι δυνατή η αποστολή στο yahoo κατά 95%

το αντίθετο συνήθως είναι εφικτό

 

όπως με πληροφόρησε και το ΤΕΕ “αυτό συνήθως συμβαίνει” αλλά κατά τη γνώμη τους δεν αποτελεί πρόβλημα αφού γίνεται μόνο με το yahoo

 

εγώ έχω διαμαρτυρηθεί τηλεφωνικώς ήδη 2 φορές

θα παρακαλούσα να το κάνει και κανένας άλλος συνάδελφος

 

Τράπεζα Πληροφοριών ΤΕΕ, Σόλωνος 53 & Σίνα, 10672, Αθήνα,

Τηλ.: 210 - 3671100 (καθημερινές 9πμ-4μμ), Fax: 210 - 3671101

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα gmail για να βρείτε την υγειά σας.

Έχει 2GB αποθηκευτικό χώρο για να μη σβήνετε ούτε ένα μήνυμα, λειτουργία μέσα από το outlook express, thunderbird ή όποιο άλλο email-client πρόγραμμα χρησιμοποιείτε, πολύ καλό έλεγχο για spam.

Link to comment
Share on other sites

Ωχ! Πρέπει να αλλάξω το mail μου είναι αντιεμπορικό :cry:

 

Καλά, τώρα μιλάς σε κάποιον που ούτε το δίπλωμά του πήρε σε πάπυρο και όχι λόγω βαθμού!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.