Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Αποστασιόμετρα laser


Recommended Posts

Εσύ φίλε μου κοίτα, μιας και διαφέρεις απ'ολους μας, να προσθέσεις κάτι νέο στην κουβέντα με εποικοδομητικό τρόπο, αντίθετα βέβαια με αυτό που στην πραγματικότητα έκανες, δηλαδή αυτό ακριβώς για το οποίο κατηγορείς τους άλλους.

 

Επίσης όλοι μας πρέπει να ξέρεις, ξεκινάμε απο το 1ο post για να φτάσουμε στο 30ο, στο 152ο που εσύ έχεις κλπ.

 

Τέλος αν κοιτάξεις (όπως θα έπρεπε), θα δεις ότι τόσο εγώ όσο και ο Geofan έχουμε ΗΔΗ πει τη γνώμη μας πάνω στο θέμα βάσει της εμπειρίας μας και ακόμη παραπέρα η διαφωνία μας έχει να κάνει με αυτό ακριβώς το πράγμα... την προσωπική εμπειρία μας πάνω στο θέμα του topic αυτού.

 

Εσύ τι ακριβως κάνεις εδω;;

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Εσύ τι ακριβως κάνεις εδω;;

 

Διαβάζω απόψεις και διασκεδάζω, αγαπημένε μου συμφορουμίτη. Αν πας κ αρκετές σελίδες πιό πίσω, ίσως μπορέσεις να βρεις κ την άποψή μου στο θέμα. Αλλά με τόσα που έγραψε ο άλλος που έκανε την πιό απίστευτη έρευνα αγοράς στην ανθρωπότητα, πώς να βρεθεί η δική μου?

 

Σε ευχαριστώ για τις ξυλιές στον πωπουδάκο μου, μου άξιζαν. Επίσης, έχω περίπου 3.000 ποστς στο φόρουμ, μην μπερδεύεσαι. Το νέο avatar που έχω οφείλεται στην ανικανότητα της διοίκησης να με εξασφαλίσει στη μεταφορά του φόρουμ.

Edited by Hans Landa
Link to comment
Share on other sites

Οk φίλε Hans Landa...

Να αναφέρω μόνο πως "η ικανότητα μέτρησης αποστάσεων του μικρόκοσμου" -όπως πολύ επιτυχημένα έγραψες- είναι μέρος της διαφωνία μου με το Geofan, αφού θεωρώ ασήμαντο να κολλάμε στο αν η ακρίβεια ενός οργάνου είναι στο 1mm ή στο 1,5mm.

 

 

Υ.Γ: Και θα πάω παραπέρα λέγοντας πως στην ουσία συμφωνώ μαζί σου. To forum κατακλίζεται απο ασήμαντα posts (δεν εξαιρώ τον εαυτό μου). Δεν είναι εύκολο να το διαχειριστεί κάποιος αυτό (στέλνεις π.χ. ένα post και μετά πρέπει να κάνεις διευκρινήσεις γι'αυτά που έγραψες ---> 3-4 posts extra). Τέλοσπάντων, με το ύφος σου στο συγκεκριμένο post διαφώνησα...

 

 

Το πρωτο που πρεπει να κανεις ειναι να ΜΗΝ χρησιμοποιεις το πληκτρο quote αλλα τη φορμα που εχει στο τελος της σελιδας για να απαντησεις.

Βαρεθηκα να σβηνω ασκοπες παραθεσεις.

Ευχαριστω

terry

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

Οk, terry...

Μη βαράς κι εσύ... Βαρέθηκα κι εγώ να με "λούζουν" σήμερα.

 

Αλήθεια εκείνο το ωραίο και πολύ χρήσιμο κουμπάκι που γράφει πάνω του "ΑΠΑΝΤΗΣΗ", γιατί δεν το βάζετε; Έχω μάλιστα την εντύπωση ότι παλιά υπήρχε (είμαι παλιός εδώ διαβάζοντας μόνο).

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το μηχανάκι glm 80 είναι τίμιο και value for money. Μπορεί να μην είναι η καλύτερη αγορά του κόσμου αλλά σίγουρα είναι υψηλά προτεινόμενη.

 

Και για όσους διαβάζουν για να αγοράσουν

 

έχει κλίση

έχει 2 χρόνια εγγύηση

μετράει σωστά

έχει 150 euro

έχει φωτιζόμενη οθόνη

έχει επαναφορτιζόμενη μπαταρία.

 

Αυτά :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

από που το πήρες 150€ + έξοδα αποστολής???????

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Παρατήρηση: Παρακαλώ μη ρωτάς το ίδιο πράγμα 3 φορές.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, Didonis.

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

Πλέον το glm 80 δεν υπάρχει στα 150 τελική τιμή το έχουν ανεβάσει όλοι στα 175 και 210 με την ράγα.

 

Ακόμα και όταν το πήρα εγώ οταν πρωτοκυκλοφόρησε πιο φθηνό ήταν :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.