Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Δωρεάν εκπαιδευτικά σεμινάρια (e-learning) μέσω του e-Μηχανικοί


ΓΙΑΝΝΗΣ Γ

Recommended Posts

Εγώ είχα κληρωθεί σε επιδοτούμενο από το "e-μηχανικοί", τώρα έκανα εγγραφή και στο e-learning του ΤΕΕ, μου έστειλαν mail και μετά συνδέθηκα με την πλατφόρμα που είχα επιλέξει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και μένα μου βγάζει αναντιστοιχία...

 

Ρε παιδί μου πόσο άχρηστοι είναι επιτέλους σε αυτό το ΤΕΕ?????

 

Μια βάση δεδομένων δεν μπορούν να κάνουν...ΕΛΕΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις ένα username, συμπληρώνεις τα στοιχεία και γράφεσαι... Θα σου έρθει ένα email που θα σε πληροφορεί ότι:

 

.........................................

 

Και γω χθες το έκανα... Θα το ψάξω περαιτέρω... ;)

 

Εσένα σου έβγαζε οτι δεν αντιστοιχει το ονομα με το ΑΜ;

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Συμπλήρωσα απλώς τα στοιχεία μου και μου στείλαν το mail επιβεβαίωσης. Τώρα για ποιο λόγο το κάνει αυτό στους υπόλοιπους δεν είμαι σίγουρος αλλά υποθέτω ότι είναι αυτό που λέει ο poltaigan:

 

Στην σελίδα του ΤΕΕ αναφέρει "Στην Α Φάση λειτουργίας, το e-learning απευθύνεται στους συναδέλφους που συμμετείχαν στο πρόγραμμα «e-MHXANIKOI». Οι υπόλοιποι μηχανικοί θα μπορέσουν να συμμετάσχουν στα εκπαιδευτικά σεμινάρια εξ αποστάσεως με νέα ανακοίνωση".

 

Εγώ είχα κάνει παλιότερα τα χαρτιά μου για το πρόγραμμα. Μηπώς εσείς που δοκιμάζετε ΔΕΝ είχατε κάνει τα χαρτιά? Φαντάζομαι πως στην παρούσα φάση μάλλον δεν θα μπορείτε να εγγραφείτε και γι' αυτό σας βγάζει αυτό το error...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.