Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Οινοποιείο


mpetrakis

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.

 

Θα μπορούσε κανείς να με βοηθήσει στην εγκατάσταση ενός οινοποιείου

με παραγωγικότητα περίππου 30000 μπουκάλια το χρόνο. Που μπορώ να βρώ κάποια στοιχεία για να βρώ και την μηχανολογική και θερμική ισχύ. Για περιβαλλοντική μελέτη αρχικά

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι αναφέρεσαι σε νέα εγκατάσταση οπότε μπορεί ο ιδιοκτήτης να έχει κάποια προσπεκτους μηχανημάτων που σκέφτεται να αγοράσει και από εκεί να μπορέσεις να βρείς μία άκρη. Επίσης μία επικοινωνία με εταιρεία εισαγωγής σχετικών μηχανημάτων ίσως θα βοηθούσε. Τηλέφωνα σχετικά δεν ξέρω αλλά πιστεύω ότι μπορείς να βρείς από το διαδίκτυο.;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

Θα μπορούσε κανείς να με βοηθήσει στην εγκατάσταση ενός οινοποιείου

με παραγωγικότητα περίππου 30000 μπουκάλια το χρόνο. Που μπορώ να βρώ κάποια στοιχεία για να βρώ και την μηχανολογική και θερμική ισχύ. Για περιβαλλοντική μελέτη αρχικά

Αν θέλεις γίνε ποιο συγκεκριμένος οσο αφορα τα μηχανηματα.Η ισχύς που σε ενδιαφέρει είναι για την εμφιάλωση μόνο ή και για την οινοποίηση?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Φίλε μου και γω θέλω να συνεχίσω την οικογενειακή επιχείρηση οινοποιίας.. ξέρεις καμία σελίδα που μπορώ να μπω και να με βοηθήσει, έτσι ώστε να ψάξω για καινούργια μηχανήματα;

Μέτρεψα το κείμενό σου από greeklish σε ελληνικά. Τα greeklish απαγορεύονται από τους κανόνες συμμετοχής. Δες τους παραπάνω κανόνες και ιδιαίτερα τον 12, που αφορά ιδιώτες.

Ευχαριστώ, miltos

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.