Μετάβαση στο περιεχόμενο

Recommended Posts

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τις αποφάσεις ΔΜΕΟ? ψάχνω για μία συγκεκριμένη στο διαδίκτυο αλλά δεν μπορώ να την εντοπίσω...

Μετά από επικοινωνία με τον πάροχο νομικών υπηρεσιών (βλ. Τεχνικό Ινστιτούτο), η απάντηση που πήρα ήταν ότι δεν μπορούν να τις περάσουν όλες, παρά μόνο κάποιες γενικευμένες...

Στη νομοθεσία που παρέχει το ΤΕΕ δεν μπορώ να βρω επίσης κάποιο τρόπο αναζήτησης αποφάσεων ΔΜΕΟ...

 

μήπως κάποιος έχει βρει την λύση? γιατί η έσχατη λύση είναι να πάρω στα γραφεία της ΔΜΕΟ ή στο αντίστοιχο τμήμα της τεχνικής υπηρεσίας στη νομαρχία.

 

ευχαριστώ για το χρόνο σας...

-------------------------------------------------------------------------------------

Μετά από μία λεπτομερή αναζήτηση βρέθηκε η απάντηση...στην Νομοθεσία που παρέχει το site του ΤΕΕ, με αναζήτηση ανά νομό βρέθηκε η απάντηση...

 

Παρατήρηση: Συμπληρώστε την ειδικότητά σας στο προφίλ σας.

Μην κάνετε διαδοχικές δημοσιεύσεις.

Για να πραγματοποιήσετε οποιαδήποτε αλλαγή στο περιεχόμενο του κειμένου ή για να συμπληρώσετε το μήνυμα που δημοσιεύσατε, χρησιμοποιείστε την εντολή "Edit".

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, DOOM

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Στο site του ΤΕΕ από τις υπηρεσίες μελών έχει μόνο την υπηρεσία ΝΟΜΟΣ, στην οποία είμαι συνδρομητής αλλά για να είμαι ειλικρινής πότε δεν τη συμπάθησα. Ενδιαφέρομαι και εγώ για κάποιες αποφάσεις της ΔΜΕΟ. Όποιος συνάδελφος γνωρίζει κάτι...Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.