Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρακτικη ασκηση


antheos

Recommended Posts

Καλημερα παιδια!!Ξερω οτι αυτο που θα πω ειναι εκτος θεματος και για το λογο αυτο σας ζηταω συγνωμη...Ειμαι τελειοφοιτος ηλεκτρολογιας και βρισκομαι στην φαση που ξαχνω εταιρια ωστε να κανω την πρακτικη ασκηση.Εδω και δυο μηνες δεν υπαρχει τιποτα,με οσες εταιριες επικοινωνησα εδειξαν ενδιαφερον και με εχουν στην αναμονη...

Αν ξερετε κατι ωστε να με βοηθησετε θα σας ημουν ευγνωμων!!!

Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι δύσκολη περίοδος και ζητάνε πολλα ακομα και αν βγεις να κάνεις πρακτική στο λέω απο προσωπικη εμπειρία και ακόμα περισσότερο αν ψάχνεις συγκεκριμένο τομέα που σε ενδιαφέρει.Πάνω απο εξάμηνο εψαχνα συνεχως.Αν δεν βρίσκεις και βιάζεσαι να τελειώσεις πιάσε κάποιον καθηγητή σου και πέστου να κάνεις πρακτική στο εργαστηριο για να κλείσεις μαζί του.Υπομονή αυτο μπορω να πω μόνο και φυσικα καλη επιτυχια.

Link to comment
Share on other sites

Είναι δύσκολη περίοδος και ζητάνε πολλα ακομα και αν βγεις να κάνεις πρακτική στο λέω απο προσωπικη εμπειρία και ακόμα περισσότερο αν ψάχνεις συγκεκριμένο τομέα που σε ενδιαφέρει.Πάνω απο εξάμηνο εψαχνα συνεχως.Αν δεν βρίσκεις και βιάζεσαι να τελειώσεις πιάσε κάποιον καθηγητή σου και πέστου να κάνεις πρακτική στο εργαστηριο για να κλείσεις μαζί του.Υπομονή αυτο μπορω να πω μόνο και φυσικα καλη επιτυχια.

 

Ευχαριστω salis!!!Να φανταστεις οτι ηδη εχουν περασει 2 μηνες απο την ημερα που ξεκινησα να ψαχνω...Απο την σχολη μου εχουν κανει προταση να την κανω εκει την πρακτικη αλλα αυτου που με ενδιαφερει εμενα δεν ειναι απλα να κανω πρακτικη αλλα να μαθω και να εμπλουτισω τις γνωσεις μου σε κατι....μονο η υπομονη μου εχει μηνει να κανω,ετσι και αλλιως την ορκομοσια του Φεβρουαριου την εχω χασει ηδη....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.