Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άδεια εμπορικής αποθήκης


Recommended Posts

Καλημέρα μου έχει τύχη η εξής περίπτωση για άδεια λειτουργίας

πρόκειται για αποθήκη η οποία θα έχει ψυγείο με κρυα σαντουτς και διαφορα άλλα προιοντα εκτός ψυγείου και θα προμηθεύει αυτόματους πωλητές και περίπτερα. Επειδή από τις υπηρεσίες έχω πάρει διάφορες πληροφορίες μπορεί κάποιος να μου πει από που τελικά βγαίνει η άδεια από δήμο ή από διεύθυνση ανάπτυξης? Κατά πόσο εμπλέκεται η κτηνιατρική υπηρεσία γιατί τα κρυα σαντουιτς περιέχουν θεωρητικά ζωικό προιον μέσα?

ευχαριστώ

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στο κείμενο των δημοσιεύσεων όσο και σ' αυτό των τίτλων.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Κατά την κρίση μου πρόκειται για εμπορική αποθήκη, υγειονομικού ωστόσο ενδιαφέροντος. Η κτηνιατρική υπηρεσία δεν έχει καμία σχέση. Την άδεια λογικά θα την πάρεις από το οικείο Τμήμα Υγείας μέσω του Δήμου (όπως στα καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος). Οι Δήμοι είναι υπεύθυνοι για τους αυτόματους πωλητές (είχα ρωτήσει παλαιότερα στο Υγειονομικό), ωστόσο στην περίπτωσή σου αρμόδιο είναι το Υγειονομικό (θα γίνεται διανομή σε πωλητές).

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Κάνε μια αναζήτηση στο forum και θα βρεις μερικές πληροφορίες.

Για το πώς κάνουμε αναζήτηση διάβασε ΕΔΩ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.