Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πλαίσια Heckert solar


kaliemba

Recommended Posts

Θελω να βαλω φωτοβολταικα στο σπιτι και μου προτειναν τα heckert solar.Μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος;

 

Παρακαλώ συμπληρώστε την ειδικότητα στο προφίλ σας. Δείτε τους κανόνες συμμετοχής.

miltos

Edited by miltos
Link to comment
Share on other sites

Εχουν αποδειχθει αρκετα καλα πανελακια αλλα πανακριβα σε σχεση με τα ομοειδη τους.Στην εγκατασταση του σπιτιου μου τα εχω βαλει και μου εβγαλαν 1440kwh/kw στη Λαρισα.Ψηλοτερα απο αρκετες εγκαταστασεις.Επιμενω ομως οτι βρισκεις και εξισου καλα πανελς σε χαμηλοτερη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

25 για τι μεγεθος εγκαταστασης?Εγω εβαλα πριν 1,5 χρονο που οι τιμες τοτε ηταν στο Θεο.Μην συγκρινεις χρονικα διαστηματα ανω των 3-4 εβδομαδων γιατι τοσο συχνα πεφτουν πλεον οι τιμες.

Link to comment
Share on other sites

για μια δεκαρα(καθαρη, 10 ακριβως οχι 9,87)....μου εδωσαν τελικη προσφορα *****.Αξιζει η να ψαξω κατι καλυτερο;Μου φανηκε καλη η τιμη για ΓΝΗΣΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΠΑΝΕΛ.Ειμαι αναμεσα σε αυτα και τα silcio τα ελληνικα με *****.Βαση λογικης παω με τα πρωτα αλλα χρειαζομαι και αποψεις απο ατομα που ειδη εχουν βαλει.

 

Ας μην αρχίσουμε να σχολιάζουμε προσφορές...

miltos

Edited by miltos
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ καλη η τιμη κατα τη γνωμη μου.Και ναι θα προτιμουσα heckert σε σχεση με silcio.

Θα σου βαλουν 50 200αρια ε?Ο εγκαταστατης μηπως ειναι κρητικος?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.