Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διορθώσεις μετά την προσωρινή υπαγωγή


Recommended Posts

Καλησπέρα συνάδελφοι...

 

Κάνοντας υποβολή ξανά αφού πληρωθεί το παράβολο περνάμε σε προσωρινή υπαγωγή αφου επιλέξουμε τον τρόπο πληρωμής.

 

Αν θελήσουμε μετά απο αυτό το στάδιο να διορθώσουμε πχ. την ημερομηνια αυτοψίας ή τη συμφωνηθείσα αμοιβή ή τον α/α έργου γίνεται ? Τι μπορουμε να αλλάξουμε και τι όχι ?

 

 

Εχω επίσης μια περίπτωση που ενώ είχε άδεια χρειάστηκε να κάνω και τοπογραφικό το οποίο δεν το "χτυπησα" στο έργο που είχα τις αμοιβές για 4014. Μπορώ να το αφήσω έτσι ή να ζητήσω απο το τεε να μου βγάλει νεα εντολή πληρωμής ? Έχω μπεί σε προσωρινή υπαγωγή και τύπωσα την εντολή για την εφ'απαξ καταβολή.Θα μπορέσω να διορθώσω μετα τον α/α εργου ή να συμπληρώσω στα σχόλια?

Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο θέμα μπορείς να κάνεις αλλάγες στην προσωρινή υπαγωγή ... κάνεις τις αλλαγές αποθηκέυεις και ξανα υποβάλεις .

Για το δέυτερο ερώτημα που έθεσες δέν ξέρω να σου απαντήσω .

Link to comment
Share on other sites

Το διαστάυρωσα, μπορείς να κάνεις διορθώσεις..όσο για το άλλο μπορείς να διορθώσεις και να βάλεις τον α/α του νέου έργου...Ευχαριστώ πάντως !

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.