Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με το κουμπί διαγραφής του Συστήματος Αμοιβών


Recommended Posts

Καλημέρα!

 

Θέλω να σβήσω έναν ιδιοκτήτη σε ένα έργο, αλλά το κουμπί με το "Χ" που σημαίνει διαγραφή δεν "πατιέται". Μπαίνω στο έργο, για το οποίο έχω κάνει ενδιάμεση υποβολή, πατάω edit, πηγαίνω στην κάρτα των ιδιοκτητών και προσπαθώ να διαγράψω έναν ιδιοκτήτη αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Μπορώ να σβήσω όλα τα στοιχεία και να αφήσω "0" στο ποσοστό ιδιοκτησίας και να κάνω αποθήκευση. Το δέχεται έτσι. Εάν σβήσω και το "0" δε με αφήνει να αποθηκεύσω! Προσπάθησα να το κάνω αυτό, μπας και μετά αφού το αποθηκεύσω-επειδή τα πεδία όλα θα ήταν κενά-το σύστημα έσβηνε μόνο του την επιπλέον καταχώρηση. Δοκίμασα και από Internet Explorer 9 και από firefox 16.0.2 Το έχει αντιμετωπίσει κανείς; Καμμιά ιδέα;

Edited by Antiermitianos
Link to comment
Share on other sites

Σε ενδιάμεση υποβολή έχω κάνει αλλαγές (πρόσθεσα συμφωνηθείσα) και έκανα πάλι υποβολή ενδιάμεση, τη δέχτηκε το ΤΕΕ αλλά δε μου βγάζει νέα αναφορά.Κάνω κάτι λάθος?Συγνώμη για την ίσως αφελή ερώτησή μου αλλά δεν έχω ξαναδουλέψει αμοιβές. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σε ενδιάμεση υποβολή έχω κάνει αλλαγές (πρόσθεσα συμφωνηθείσα) και έκανα πάλι υποβολή ενδιάμεση, τη δέχτηκε το ΤΕΕ αλλά δε μου βγάζει νέα αναφορά.Κάνω κάτι λάθος?Συγνώμη για την ίσως αφελή ερώτησή μου αλλά δεν έχω ξαναδουλέψει αμοιβές. Ευχαριστώ

 

Θα κλικάρεις πρώτα στο εικονίδιο του pdf που έχει και ένα πράσινο σταυρουδάκι πάνω του στο κάτω αριστερά μέρος του και θα σου εμφανίσει από κάτω άλλη μία γραμμή αναφοράς. Θα τικάρεις αυτή που σε ενδιαφέρει και μετά θα κλικάρεις στο άλλο εικονίδιο του pdf και θα σου ανοίξει την επιθυμητή αναφορά.

Edited by Antiermitianos
Link to comment
Share on other sites

Δε μου βγάζει το πράσινο σταυρουδάκι καθόλου, ενώ έχω κάνει την υποβολή.Υπάρχει περίπτωση να καθυστερεί το ΤΕΕ λόγω φόρτου?

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

Μετά τις αλλαγές που έκανες κλίκαρες στο αποθήκευση; Πριν λίγο το δοκίμασα αυτό που λες και μου έβγαζε κανονικά το εικονίδιο που σου είπα...

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

Αποθήκευση έκανα.Μετά την "αποδοχή επιλογών (βήμα 2/2)" κάνω κάτι άλλο?Συγνώμη αν σε κούρασα

 

Μόλις είδα ότι δεν έχει πάρει έγκριση από το ΤΕΕ, οπότε μάλλον καθυστερεί το σύστημα

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα ότι δεν έχει πάρει έγκριση από το ΤΕΕ, οπότε μάλλον καθυστερεί το σύστημα

Στο Βήμα 1/2 θα τικάρεις και τα δύο κουτάκια από κάτω. Στο Βήμα 2/2 θα αφήσεις κενό το κουτάκι που λέει κάτι για "ενημερώθηκαν οι συνεργάτες του έργου" εφόσον πρόκειται για έργο που το έχεις αναλάβει μόνος σου και θα το τικάρεις σε αντίθετη περίπτωση. Τα υπόλοιπα κουτάκια ως έχουν. Μπήκα πάλι πριν 10' και το κοίταξα. Δε βλέπω κάτι άλλο. Τη διασταύρωση των στοιχείων μεταξύ Τραπέζης και Συστήματος Αμοιβών την αναμένεις προκειμένου να υποβάλλεις οριστικά. Δε με κουράζεις... Edited by Antiermitianos
Link to comment
Share on other sites

Στη σελίδα "Τα έργα μου" δεξιά έχει δύο στήλες, Εγκριση από το ΤΕΕ και Αποδοχή αμοιβών. Το δεύτερο είναι τικαρισμένο, το πρώτο όχι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.