Μετάβαση στο περιεχόμενο

Έντυπο αίτησης σύνδεσης ΦΒ από αγρότη


ni13kos

Recommended Posts

Καλησπέρα.

 

Έχω το παρακάτω πρόβλημα. Έχει φτάσει η στιγμή της ενεργοποίησης της σύνδεσης με το δίκτυο ενός ΦΒ 100 kW από αγρότη στο οποίο είμαι υπεύθυνος. Όταν είχε γίνει η αρχική αίτηση (2010) είχε χρησιμοποιηθεί το έντυπο "Αίτηση για την σύνδεση φωτοβολταϊκού σταθμού επί γηπέδου ισχύος <=100 kW στο δίκτυο ΧΤ από επαγγελματία αγρότη" το οποίο πάνω έχει το σήμα της ΔΕΗ ΑΕ.

Τώρα που θα κάνω την αίτηση ενεργοποίησης θέλω να καταθέσω εκ νέου την παραπάνω αίτηση με τα δικά μου στοιχεία σαν υπεύθυνο μηχανικό πλέον καθώς και τον εξοπλισμο που τελικά χρησιμοποιήθηκε.

Δυστυχώς ψάχνω στο σαϊτ του ΔΕΔΔΗΕ αντίστοιχο έντυπο αίτησης και δεν βρίσκω τίποτα.

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βρεις ακρη απο συναδελφο εδω μεσα μεχρι τη δευτερα,πηγαινε στο καταστημα της ΔΕη και ρωτα το.

Link to comment
Share on other sites

Στην βεβαίωση ενεργοποίσης σύνδεσης μπορείς αν βάλεις τα δικά σου στοιχεία εκεί που υπογράφεις στην ηλεκτριση του σταθμού

Επίσης μπορείς να ξανασυμπληρώσεις την αίτητση με τα δικά σου στοιχεία αλλά δεν νομίζω ότι είναι απαραίτητο έτσι και αλλιώς η ΔΕΗ θα σε βρει απο την ΥΔΕ

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια. Για καλό και για κακό δευτέρα ή τρίτη θα πάω από ΔΕΗ να ρωτήσω.

Link to comment
Share on other sites

Μην χρησιμοποίήσεις αυτή για αγροτικό, μπορεί και να μπλέξει το πράγμα χωρίες λόγο

των Αγροτώ ανέφερε για ΟΠΕΚΕΠΕ κλπ

ή κάνε στην παλιά με τα δικά σου στοιχεί ή μην κάνει τίποτα και βάλε τα στοιχεία σου στο έντυπο σύνδεσης το οποίο μοιάζει με την αίτηση

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.