Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τυφλό οικόπεδο εντός σχεδίου πόλεως και οικοδομησιμότητα.


Recommended Posts

Βρίσκομαι αντιμέτωπη με ένα πρόβλημα το οποίο επιθυμώ να μοιραστούμε και να μου πείτε καμία ιδέα του πώς θα μπορούσα να το λύσω ώστε να μπορέσω να δώσω και εγώ μια απάντηση σε ένα φίλο- υποψήφιο πελάτη που έχει στην κατοχή του ένα τυφλο οικόπεδο εντός σχεδίου πόλεως το οποίο δημιουργήθηκε από παραχωρητήριο τον 07-1981.Η πρόσβαση γίνεται μέσω κοινόχρηστης διόδου (στοάς) πλ. 2,00 μ.  που διέρχεται κάτω από την όμορη ιδιοκτησία που έχει πρόσωπο στην οδό.Τον 09-1981 εκδόθηκε στον εν λόγω ακίνητο οικοδομική άδεια λόγω σεισμοπάθειας.Αυτή τη στιγμή αυτό το οικόπεδο είναι οικοδομησιμο;Σημειωτέον ότι όλο το ΟΤ είναι οικοδομημένο γύρω γύρω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Παρακαλώ, εάν είστε μηχανικός, να αναγράψετε την ειδικότητα σας στο προφίλ.

Διαβάστε τους κανόνες συμμετοχής.

DIMITRIS80

Edited by DIMITRIS80
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ευχαρίστως να το κάνω εδώ και να το έκανα και στο προφίλ μου αν περιελάμβανε την ειδικότητα της σχεδιάστριας.Το κοντινότερο που βρήκα ήταν το επαγγελματίας του κλάδου το οποίο και συμπλήρωσα.Συγνώμη για την παρατυπία μου. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.