Μετάβαση στο περιεχόμενο

Από πού μπορώ να προμηθευτώ την Real Basic ;


Recommended Posts

Γνωρίζετε από που θα μπορούσα να αγοράσω ένα πακέτο της Real Basic στην Ελλάδα ; Δεν έχω κάρτα οπότε και δεν μπορώ να την παραγγείλω από το εξωτερικό .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Θα μπορούσες να ανοιξεις ένα λογαριασμό καταθέσεων που να συνοδεύεται από μια χρεωστική κάρτα. Νομίζω ότι η κάρτα που χρειάζεσαι είναι η electron - Visa. Την κάρτα αύτη την αποδέχεται το paypal.Στη συνέχεια όποτε θέλεις να κάνεις αγορές μέσω ιντερνετ καταθέτεις στον καινούριο λογαριασμό σου το αντίστοιχο ποσό και από εκεί τα περνάς στο paypal. Με αυτόν τον τρόπο μπορείς να κάνεις σχετικά άφοβα αγορές και χωρίς να έχεις πιστωτική κάρτα.

 

Επίσης η πλέον άμεση λύση είναι να τους στείλεις ένα mail και να τους ρωτήσεις αν συνεργάζονται με κάποια εταιρεία στην ελλάδα. Αν υπάρχει κάποιος, αυτοί θα ξέρουν σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ωχ , Παναγιωτη , συγνώμη ! Έστω και μετά από 2 χρόνια είδα τα μυνήματά σου ! ΒΑσικά , για να λέω την αλήθεια , ξαναέπεσε επάνω στο θέμα , χάρη σε ένα θέμα του ilias .

Ναι , τους έστειλα e-mail και μου είπαν πως μόνο με πιστωτική τράπεζα θα μπορούσαν να μου στείλουν μία άδεια . Επειδή .ομως δεν έχω κάρτα , δεν έγινε και η συναλλαγή .

Λίγο που την είχα κοιτάξει , μου φάνηκε πολύ συμπαθητική , δεδομένου ότι έμοιαζε με την παλιά Visual Basic . Ωστόσω , δεδομένου πως πιθανότατα το πιο βέβαιο μέλλον είναι εκείνο του κυρ-Βασίλη (Gates , Windows Και κάθε είδους κουφώματα) ,, αλλά και δεδομένου πως την βασική έκδοση της VB9 η Micro$oft τη δίνει δωρεάν (κάτι που δεν το ήξερα τότε) , κατέληξα στην VB του Βασιλάκου .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.