Μετάβαση στο περιεχόμενο

Βιβλιογραφία για αντιμετώπιση βλαβών σε μηχανές diesel και otto


billll

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Μπορεί κάποιος να μου συστήσει ένα πρακτικό βιβλίο αντιμετώπισης βλαβών σε μηχανές Otto και diesel

Ευχαριστώ

 

1)Troubleshooting and Repair of Diesel Engines, Paul Dempsey, McGraw Hill

 

2)A Practical Approach To Motor Vehicle Engineering And Maintenance, Allan Bonnick, Elsevier

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησε να βρείς βιβλιογραφία μηχανικών εμπορικού ναυτικού για μηχανές εσωτερικής καύσης.Υπαρχουν διάφορες εκδοσεις ειδικά σε βιβλιοπωλεία στον πειραια.Αν δεν βρεις τιποτα να σου στειλω λεπτομέρειες.

Link to comment
Share on other sites

Αν μου εδινες καποιες λεπτομέριες θα με υποχρέωνες γιατί απο χρόνο ελέυθερο δεν πάμε καλά..Νομίζω οτι βιβλία μηχανικών εμπορικού ναυτικού είναι μάλον πιο κοντά σε αυτό που ψάχνω

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

μπορεις να χρησιμοποιησεις το βιβλιο "Τεχνολογια αυτοκινητου περα απο το 2000".ειναι εγχειριδιο τεχνικου λυκειου (ΤΕΕ,ΕΠΑΛ) στους μηχανικους αυτοκινητων.και γενικα μια επισκεψη σε ενα τεχνικο λυκειο για την ληψη τιτλων των εγχειριδιων τους θα σε βοηθησει.αλλα βασικο μελλημα σου ειναι η κατοχη διαγνωστικου μηχανηματος βλαβων.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.