Μετάβαση στο περιεχόμενο

Οικοδομική άδεια για διώροφο από ΑΤΜ


kasvan

Recommended Posts

τελεια,ειδικα,με οτι ειδους κωδικες θες
άρα αντιγράφεις το σλόγκαν του αειμνήστου rigid (τον εκτέλεσε ο άγιος)

τέλειες ολοκληρωμένες λύσεις - υπεύθυνο service

 

εσύ service δίνεις? γιατί ο rigid έδινε

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 79
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Γιατί απαιτείται πρόγραμμα για τα σίδερα

Στην πραξη ,αυτη ειναι η αληθεια.ενας εμπειρος σιδερας μπορει ανετα να καλουπωσει ενα κτιριο χωρις σχεδια.απλα στην Ελλαδα ζουμε και ειναι γραφειοκρατικο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

ενας εμπειρος σιδερας μπορει ανετα να καλουπωσει ενα κτιριο χωρις σχεδια
και ο καλουπατζής να σιδερώσει. αν δεν ευκαιρεί στέλνεις τον μπογιατζή

 

βασικά όποιος είναι εύκαιρος για να μην μακρυγορώ

Link to comment
Share on other sites

Στην πραξη ,αυτη ειναι η αληθεια.ενας εμπειρος σιδερας μπορει ανετα να καλουπωσει ενα κτιριο χωρις σχεδια.απλα στην Ελλαδα ζουμε και ειναι γραφειοκρατικο το θεμα.

 

 

Εννοείται .

 

Τι στατική μελέτη και υπολογισμοί και αηδίες .

Γραφειοκρατία του κερατά.

 

Από μεθαύριο τα στατικά θα γίνονται από διοικητικούς υπαλλήλους και η επίβλεψη από ναυπηγούς /πιτσαδόρους με ειδίκευση στη συγκόλληση οπλισμών.

 

Εδώ βγαίνουν κάτι άσχετοι Π.Μ. και κάνουν εξάρτηση με GPS από τον ψαρά τον κολλητό τους . Σιγά τα ωά .

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για το Φ γιατί δεν μου απαντάει κανένας;

 

Φ10 1ος όροφος

Φ20 2ος όροφος

Φ30 ....

 

έτσι πάει;

 

Πάρε τη δουλειά,κ θα τα βρούμε.......τα ποσοστά μας θα τα πάρουμε από το ΤΕΕ,που θα τα δώσεις έτσι κ αλλιώς/.:lol:

 

συνάδελφε 100 ευρώ θα κόβω το κομμάτι 2% = 2 ευρώ δεν φτάνουν δυστυχώς παρά για 2 τυρόπιτες ή 3 κομμάτια πίτσα χωρίς ζαμπόν.

 

 

Σπυριδούλα άσε τους πεθαμένους με τους πεθαμένους!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι στατική μελέτη και υπολογισμοί και αηδίες

σωστα.επιτελους αντιλαμβανομαστε την πραγματικοτητα.

Κasvan μην σκας για τα φ.ετσι κιαλοιως κανεις δεν τα προσεχει...και καλα κανουν δηλαδη.μια φορα ΠΜ-στατικος που μου ειχε κανει στατικα ειχε βαλει τοσα σιδερα που δεν χωρουσαν στην κολωνα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, να ηρεμήσουμε λίγο.

Εντάξει , δεχτήκαμε να υπάρξει λίγο χαλαρότητα αλλά πλησιάζουμε στην ισοπέδωση.

 

@Skafos : Έχω επισημάνει ότι συνεχίζεις να επιτίθεσαι σε συναδέλφους . Σου συνιστώ κοσμιότητα . Δεν θέλω να επανέλθω.

Link to comment
Share on other sites

Μ' έχετε βάλει στο μάτι. Μεροληπτείτε νομίζω. Αυτό έχω να πώ εγώ.

 

Συγνώμη αλλά ο τρόπος που γράφω είναι λιγάκι brutal αλλά έτσι γράφω. Ζητώ συγνώμη από τους συναδέλφους αν τους προσέβαλλα.

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή σας ΠΜ πάλι χαλάσατε το θέμα με τις εξαρτήσεις και τα GPS! Ρωτάω πολύ συγκεκριμένα πράγματα που ανταποκρίνονται στα θεσμοθετημένα από Βασιλικά Διατάγματα δικαιώματα μου σαν μηχανικός και εσείς το χαβά σας!

 

skafos είσαι διχασμένη προσωπικότητα μάλλον φταίνε τα κύματα των δορυφόρων του ψαρά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.