Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληρωμή μελών στις εκλογές της 25ης Απριλίου 2010


geokaloger

Recommended Posts

Έχει πληρωθεί κάποιος συνάδελφος που συμμετείχε ως μέλος στις εκλογές;Το ποσό είναι γνωστό;

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εσύ?

 

Τηλεφώνησα πριν δύο, περίπου, εβδομάδες στο λογιστήριο του ΤΕΕ, έδωσα το ΙΒΑΝ (γιατί στο έντυπο που είχαν μοιράσει δεν το συμπλήρωσα) και...τίποτα. Έστειλα λίγες μέρες μετά mail ζητώντας και έξτρα πληροφορίες (κόβουμε απόδειξη? πού?) και πάλι...τίποτα.

 

Από ανεπίσημες πηγές ξέρω ως ποσό τα 250 ευρώ (για τα μέλη εφορευτικής Αθήνας, λογικά και Θεσσαλονίκης). Περιφέρεια άκουσα για 100 με 150.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

κάποιο νεότερο κανείς συνάδελφος?

---------------------------------------------------

μίλησα χθες με κεντρικό λογιστήριο ΤΕΕ και μου είπαν ότι σε κανα 20ημερο υπολογίζουν να πληρωθούμε.Είδομεν!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Οι της Αθήνας θα παραλαμβάνουν την επιταγή από το Γραφείο Παγίας Προκαταβολής (206) στο ΤΕΕ (2ος όροφος, Σύνταγμα).

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω - αφορούν λίγους και δεν μπήκαν στον κόπο φαίνεται.

 

Να συμπληρώσω ότι η επιταγή είναι της Τράπεζας της Ελλάδος. Από ό,τι ξέρω μπορεί να εξαργυρωθεί και από το Ταμείο Παρακαταθηκών και Δανείων.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.