Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φωτοβολταικά σε δασική έκταση


kostinio11

Recommended Posts

Παιδιά έχω κάνει την αίρηση για φωτοβολταικό πάρκο < 100 για αγρότες. Ο πελάτης έχει αγροτεμάχιο 30 στρέματα τα οποία τα είχε σε πρόγραμμα, και επιδοτήθηκε ώστε να δημιουργήσει δασική έκταση. Εσπειρε δέντρα δηλαδή, (ακακίες). Τώρα για να κάνουμε πάρκο θέλουμε 5 στρέμματα απο τα 30. Το χωράφι δυστηχώς δεν ανταποκρίνεται,δεν φυτρώνει τίποτα δηλαδή. Τι πρεπει να κάνω? Μπορώ μέσα σε δασική έκταση? Για να αποχαρακτηρίσουμε θέλει το δασαρχείο 4000 euro. Μπορώ χωρίς να δώσουμε αυτά τα χρήματα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω κάνει την αίρηση για φωτοβολταικό πάρκο < 100 για αγρότες. Ο πελάτης έχει αγροτεμάχιο 30 στρέματα τα οποία τα είχε σε πρόγραμμα, και επιδοτήθηκε ώστε να δημιουργήσει δασική έκταση. Εσπειρε δέντρα δηλαδή, (ακακίες). Τώρα για να κάνουμε πάρκο θέλουμε 5 στρέμματα απο τα 30. Το χωράφι δυστηχώς δεν ανταποκρίνεται,δεν φυτρώνει τίποτα δηλαδή. Τι πρεπει να κάνω? Μπορώ μέσα σε δασική έκταση? Για να αποχαρακτηρίσουμε θέλει το δασαρχείο 4000 euro. Μπορώ χωρίς να δώσουμε αυτά τα χρήματα?

 

Εν γένη σε δασική εκταση γινεται. Αλά εδώ μιλάμε για συνθετη περίπτωση. Δεν εχω απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.