Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρώτος μισθός μηχανικών


mindsoft

Recommended Posts

 

Προφανώς αναφέρεσαι σε μένα... Μάντεψε γιατί δεν έχω οικογενειακές υποχρεώσεις?

Ναι, το βρήκες... Δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να παντρευτώ και να τεκνοποιησώ (άσε που όταν μείνω έγκυος θα με διώξουν και από τη δουλειά, αλλώστε αυτό είναι το σωστό έτσι?). Όσο λοιπόν εγώ μένω με μισθούς κάτω από 1000, θα μένω άτεκνη...

 

Γινεσαι υπερβολικη, νομιζω οτι εαν ηταν εργοδοτης σου ο λαζαρος, δεν θα σε αφηνε ετσι. Εφοσον ομως εισαι εγκυος και δεν φερνεις κερδη στην εταιρεια, κανονικα δεν θα πρεπε να σου δινει τιποτα. Αλλα επειδη ο Λαζαρος ειναι μεγαλη καρδια (+ οτι φροντιζει ο ιδιος για το καλο του εθνους και τη συνεχεια του) θα σου δωσει 140 ευρω, χωρις τσμεδε φυσικα, ε μη τα θες και ολα δικα σου. Εξαλου οι καθηγητες του κοτζαμ προφεσορια περνουνε 250

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 314
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εφοσον ομως εισαι εγκυος και δεν φερνεις κερδη στην εταιρεια, κανονικα δεν θα πρεπε να σου δινει τιποτα. Αλλα επειδη ο Λαζαρος ειναι μεγαλη καρδια θα σου δωσει 140 ευρω, χωρις τσμεδε φυσικα. Εξαλου οι καθηγητες του κοτζαμ προφεσορια περνουνε 250

 

Έχω λιώσει στα γέλια...

 

Ναι βρε παιδί μου, θα έχω και αυτό το κακό...Γυναίκα Μηχανικός=Μέλλουσα έγκυος=Ανεργία αιωνίως...

Link to comment
Share on other sites

Ξενη..ινδικη....με εργα στην Ντοχα που ξεκινανε λογω Μουντιαλ...(να το εχετε υποψιν σας οσοι ενδιαφερεστε)

Link to comment
Share on other sites

Μμμμ... Μάλιστα... Ξανασκέψου το...

 

Επιλεγω απλα την προκληση του εξωτερικου απο τις τακτοποιησεις και τα ΠΕΑ της Ελλαδας...

Δεν βλεπω φως για καποια χρονια σιγουρα....

Link to comment
Share on other sites

Βρε δε λέω, καλή ευκαιρία... Αν έλεγες ότι πρόκειται για ελληνική ή μεγάλη πολυεθνική εταιρεία, θα σου έλεγα να πάρεις αύριο το αεροπλάνο...Απλά επειδή η εταιρεία είναι ινδική, εγώ στην θεση σου θα ήμουν λίγο επιφυλακτική...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.