Μετάβαση στο περιεχόμενο

Χωρίς χρήματα η Αγ. Παρασκευή


polpol

Recommended Posts

Πήγα χθες το πρωί στο υποκατάστημα της Αγ. Παρασκευής να δώσω αποδείξεις γιατρών και δε λειτουργούσαν. Είπαν ότι είχε δυο ημέρες να έρθει χρηματαποστολή και δεν είχαν λεφτά.

 

Δεν ξέρω αν ξεκίνησαν πάλι, αλλά και μόνο το γεγονός από μόνο του είναι ανησυχητικό.

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε ότι ήταν προσωρινό...Αύριο πρωί πάω εκεί, για τον ίδιο λόγο ελπίζω όχι τσάμπα. Θα ενημερώσω anyway

Link to comment
Share on other sites

Το ότι δεν διέθεταν χρήματα είναι δικό τους πρόβλημα.

Πήρες έγγραφη βεβαίωση για αυτό?

Θεωρώ πως δεν προβλέπεται απάντηση "δεν έχουμε λεφτά" οποιοσδήποτε λόγος και να είναι αυτός!

Λογικά κάποιος θα πρέπει να λογοδοτήσει. Έχασες κάποιες ώρες εργασίας για να βρεθείς εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα πάλι σήμερα στην Αγ.Παρασκευή, πάλι τα ίδια. Να πάρουμε τηλέφωνο μετά τις 12 να μας πουν αν θα έχουν λεφτά αύριο είπανε.

Το ευχάριστο είναι ότι το κράτος δεν έχει κάνει ακόμα στάση πληρωμών (χοχοχο)

Link to comment
Share on other sites

Ακυρο παιδιά, συγνώμη που δεν μπόρεσα να πληροφορήσω νωρίτερα. Στο ταμείο πλεον γίνονται κανονικά οι πληρωμές, το ζήτημα θεωρήται λήξαν. Από αύριο όσοι προσέλθετε...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πηγα σημερα και ειχε ανακοινωση οτι απο 22 Ιουνιου δεν θα κανουν πληρωμες εκει, να παμε στα κεντρικα.

Το κλεινουνε το μαγαζι ή μου φαινεται ??

Link to comment
Share on other sites

Ουτε σημερα πληρωνουν.

"Παρτε τηλεφωνο απο Τριτη" μου ειπαν.

Τηλεφωνησα στο Τσμεδε στο κεντρικο και μου ειπαν να παρω τον ΚΥΤ εκει αλλά ή μιλαει ή δεν το σηκωνει ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.