Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σεμινάρια μηχανικών


Recommended Posts

Συνάδελφοι καλησπέρα,

είμαστε μια ομάδα μηχανικών, που κάνουμε σεμινάρια πάνω σε πακέτα λογισμικού και πρακτικά θέματα της δουλειάς. Το site μας είναι link deleted Θα ήθελα τη γνώμη σας και προτάσεις για θεματα που σας ενδιαφέρουν.

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομαι να παρακολουθήσω σεμινάρια για ενεργειακές επιθεωρήσεις κτιριών τα οποία απευθύνονται αποκλειστικά σε μηχ/γους μηχανικούς!

έχετε υπόψειν??

Link to comment
Share on other sites

Solar, αυτή τη στιγμή δεν έχουμε κάτι, αλλά αν μου πεις τις ακριβώς είναι οι ενεργειακές επιθεωρήσεις και ενδιαφέρει και άλλο κόσμο, μπορούμε να το οργανώσουμε

Link to comment
Share on other sites

nikos.cv

Πολύ καλό αυτό που κάνετε, ειδικά για κάποιον που ξεκινά από το μηδέν αλλά δεν ξέρω αν είναι σωστό να το δημοσιεύεις - διαφημίζεις εδώ

Φιλικά

Άρης

Link to comment
Share on other sites

Οκ Άρη,

κι εγώ ήμουν πολύ διστακτικός πριν το κάνω, αλλά το ανέβασα, γιατί νομίζω ότι η όλη φιλοσοφία του michanikos.gr είναι η ελεύθερη ροή πλροφοριών μεταξύ συναδέλφων, αρκεί βέβαια να μην βλάπτεται κάποιος. Επίσης, έχω δεί και άλλες παρόμοιες ανακοινώσεις αλλά και στον κατάλογο μηχανικών είναι μέσα πολλές εταιρίες του χώρου τεχνικού λογισμικού κλπ. Πάντως αν πραγματικά πιστεύεις ότι πρέπει να φύγει, πες μου να το σβήσω.

Thanks a lot!

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε καταρχήν καλή επιτυχία με το site

Σε δεύτερη φάση το topic κλειδώνεται σύμφωνα με τους κανόνες συμμετοχής περι διαφήμισης (νο 8 )

Δεν τίθεται θέμα καλής ή κακής πρόθεσης απλώς σαν διαχείριση προσπαθούμε να αποφύγουμε κάποια πράγματα

 

Αναφορικά με τον κατάλογο μηχανικών να σημειώσω οτι ενθαρρύνεστε να βάλετε το sιτε σας εκεί -αυτός είναι και ο λόγος ύπαρξης του εξάλλου

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.