Μετάβαση στο περιεχόμενο

σεμινάρια ανανεώσιμων πηγών ενέργειας


Recommended Posts

καλησπέρα, ψάχνω να κάνω κάποιο σεμινάριο γενικά για τις ανανεώσιμες πηγές ενέργειας, έχω βρεί το master-d και θα ηθέλα τι γνώμη κάποιου που το έχει παρακολουθήσει

ή έστω αν γνωρίζει κάποιος για άλλο σεμινάριο,

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου στο Master D δεν θα μάθεις τίποτα, οι άνθρωποι είναι εκπαιδευτικοί και ουδεμία εμπειρία έχουν με το θέμα των ανανεώσιμων πηγών ενέργειας.

Γνωρίζω αρκετά επειδή ένας γνωστός μου έπεσε θύμα της εταιρείας τους.

Θα σου δώσουν 3-4 βιβλία να διαβάσεις που τα έχουν γράψει οι ίδιοι τους από σελίδες στο ιντερνετ και θα σου πουν όταν έχεις απορίες να πηγαίνεις να τους βρίσκεις με ραντεβού.

Δεν θα γίνονται μαθήματα με την έννοια που το αντιλαμβάνεσαι, όπως επίσης θα πρέπει να γνωρίζεις ότι το χαρτί που θα σου δώσουν στο τέλος δεν αναγνωρίζεται από το κράτος μας.

Τα εργαστήρια τους είναι για κλάματα, σε ένα τεχνικό επαγγελματικό λύκειο να πας πιο πολλά θα μάθεις.

Δυστυχώς δεν έχω να σου προτείνω κάποιο σεμιονάριο που θα μπορούσες να μάθεις κάτι, πάντως το σίγουρο είναι ότι μόνο τα λεφτά σου θα χάσεις αν πας σε εκείνους.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.