Μετάβαση στο περιεχόμενο

βιβλιάριο υγείας


lefakos

Recommended Posts

Παιδιά μια ερώτηση,

είμαι στο γραμμένος τσμεδε από τον Μάρτιο του '10 αλλά είχα αμελήσει να βγάλω το βιβλιάριο υγείας, τώρα που επέστρεψα Αθήνα είπα να το τρέξω.

Δεν έχω χρωστούμενα στο τσμεδε παρά μόνο τις εισφορές εξαμήνου που μου ήρθαν πριν μερικές μέρες, πιστεύετε ότι πρέπει πρώτα να κάνω την εξόφληση για να μου το βγάλουν ?

 

ευχαριστώ!

 

 

υγ. επίσης πριν κάποιες βδομάδες μου ήρθε ένα χαρτί από το ΤΕΕ που λεει ''σας γνωρίζουμε ότι σύμφωνα με τα στοιχεία του που τηρούν οι οικονομικές υπηρεσίες του ΤΕΕ δεν οφείλετε συνδρομές προηγούμενων ετών'' και από κάτω γράφει ότι η συνδρομή ΤΕΕ είναι 20,48 ευρώ, πρέπει να πληρωθεί και αυτό ?

Link to comment
Share on other sites

Τη στιγμή που το χαρτί με τις εισφορές δεν έχει παρέλθει από την ημερομηνία καταβολής και το γεγονός ότι δεν έχεις χρωστούμενα....Δεν βλέπω το λόγο να μην μπορείς να βγάλεις....

Η συνδρομή του ΤΕΕ που λες, είναι άσχετη με την υπόθεση του ΤΣΜΕΔΕ και δεν στην ζητούν.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.