Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ρώσικα panels


Recommended Posts

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΡΩΣΙΚΑ ΦΒ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ; [email protected] ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Μη γράφετε με κεφαλαία. Παρακαλώ διαβάστε τους κανόνες συμμετοχής.

miltos

Edited by miltos
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ο gregzervos έκανε μια ερώτηση , με λάθος τρόπο, Ε δεν είναι ανάγκη να τον τρελάνουμε στις αρνητικές, αν υπάρχουν ρώσικα φ/β να τα δούμε , εδώ έχουμε δει ένα σωρό άλλα, άλλωστε οι ρώσοι είναι από τους πρωτοπόρους του διαστήματος, όπου και χρησιμοποιηθήκαν τα φ/β. Kαι μην ξεχνάμε ότι κατασκευάζουν κάτι τέτοια, που μακάρι να είχαμε μερικά 8-)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Νίκο με τα Sukhoi σου :grin: Σε βρίσκω ,έχεις μείνει λίγο πίσω, ο Βλαδίμηρος αυτά τα έχει για το σουπερμάρκετ πλεον.Τώρα φτιάχνει καινούργιο πρότζεκτ για την παραλιακή, Τ-50 το λέει :smile:

Συγνώμη για τα OT . Ρωσικό πάνελ δεν έχω ακούσει ποτέ στην αγορά. Και κάτι μου λέει πως ούτε πρόκειται να δούμε

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι εμπορικά διαθέσιμα πάντως είχαν γίνει κάποιες προσπάθειες για κατασκευή Thin Film

δεν ξέρω πω πήγε το project ή άλλες πληροφορίες

 

http://www.renova.ru/en/structure/company/detail/205/

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.