Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σεμινάρια μηχανολόγων σχετικά με τα οχήματα


Recommended Posts

Καλησπέρα σας

 

Ονομάζομαι Γιώργος και όπως βλέπετε είμαι καινούργιος στην κοινότητα οπότε καλώς σας βρήκα. Όπως γράφω και στο προφίλ μου είμαι φοιτητής με την ειδικότητα τεχνικού αυτοκίνητων οχημάτων και επειδή δεν θέλω να επαναπαυθώ μόνο στο χαρτί της σχολής θα ήθελα αν μπορείτε να μου προτείνετε αν υπάρχουν φυσικά σεμινάρια σχετικά με την ειδικότητα μου τα οποία θα μπορούσα να παρακολουθήσω. Επίσης θα ήθελα αν μπορείτε να με παροτρίνετε σε κάποιους ιστότοπους σχετικά με την ειδικότητα μου κάποιο περιοδικό η τέλος πάντων οποιοδήποτε μέσω ώστε να έχω συνεχή ενημέρωση σχετικά με σεμινάρια νέες τεχνικές και άλλα. Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων και πάλι καλώς σας βρήκα. Θα ήθελα να παρακαλέσω σε όποιον δεν κάνει πολύ κόπο αν έχει να μου στείλει γι αυτά που ζητάω μαζεμένες πολλές πληροφορίες ας μου τις στείλει σε προσωπικό μήνυμα θα το εκτιμήσω πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.