Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τα καλύτερα Ελληνικά Πανεπιστήμια σε Πολυτεχνικές Σχολές


Ροδοπουλος

Recommended Posts

μ'αρεσει που εχουν το polytecnico di milano στο 18 ..που απ το '85 εως το '95 οποιος περνουσε απ εξω γινοταν αρχιτεκτονας.και καποιοι αλλοι οπως στην genova ελειωναν στα μπετα και τα μεταλα περαν των της αρχιτεκτονικης ...τα ελληνικα τα εχουν απο 25 και κατω και ειδικα τους μηχανολογους και ναυπηγους πατρας και εχουν βαλει τα κολλεγια της αγγλιας και της αμερικης στα πρωτα,που οταν χτιζαμε παρθενωνα περπατουσαν στα τεσσερα.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ελληνάρας πρώτος σε όλα....στην εκπαίδευση, στη διασκέδαση, στις γυναίκες, στις απόψεις, σε όλα....Τι να φτουρίσουν Αγγλία, και ΗΠΑ... Ολοι αυτοί στα δέτρα ανεβαιναν....πριν 2500 χρόνια!! Griechenland uber alles

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

akius ωραία πράματα. Εγώ νόμιζα ότι η Γιαννοπούλου έβαλε τον Ρούκουνα, αλλά τέλος πάντων. Σου χω και ένα νέο που δε θα το περίμενες... βάλαν και την κόρη τους μέσα....όλε(αλλά στη γεωδαισία). Ο Σίδερης πάντως είναι τρομερός επιστήμονας (πατέρας κ γιός) και το αξίζει.

Υ.Γ. δεν είμαι διπλωματικός του... 

Link to comment
Share on other sites

akius ωραία πράματα. Εγώ νόμιζα ότι η Γιαννοπούλου έβαλε τον Ρούκουνα, αλλά τέλος πάντων. Σου χω και ένα νέο που δε θα το περίμενες... βάλαν και την κόρη τους μέσα....όλε(αλλά στη γεωδαισία). Ο Σίδερης πάντως είναι τρομερός επιστήμονας (πατέρας κ γιός) και το αξίζει.

Υ.Γ. δεν είμαι διπλωματικός του... 

 

το καποιοι που διοριζονται ειναι τρομεροι επιστημονες δεν πολυσωζει την κατασταση....

γιατι μπορω να σου αναφερω πολλους ΑΞΙΟΥΣ με προοπτικες  που τα παρατησαν και εφυγαν εξω....

 

γενικα στο ερωτημα γιατι παμε ΕΞΩ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ?

 

η απαντηση ειναι γιατι υπαρχει ΔΙΠΛΑΣΙΑ και ΑΝΩ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ απο οτι εδω περα.....

 

ΠΑΓΙΟ αιτημα ολων των οργανισμων ΑΠΟ ΔΕΚΟ εως ΟΣΚ - ΔΟΥ ηταν να υπαρχει ξεχωριστος ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ για τα ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ....

 

και μετα καποιοι νομιζουν οτι η ΒΑΣΙΛΕΙΑ τελειωσε

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.