Μετάβαση στο περιεχόμενο

Υπ. Δήλωση συνεργασίας? τι είναι πάλι τούτο?


Vlad

Recommended Posts

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ENERGON CONSTRUCTIONS.doc

 

Ύστερα από βιογραφικό που έχω στείλει ως απάντηση σε αγγελία, έλαβα email, όπου ζητούσε διάφορα στοιχεία μου, φωτοτυπιες πτυχιων,

αρ. ΤΕΕ κτλ.. και μαζί επισυναπτόμενες δύο υπεύθυνες δηλώσεις. Μία για ότι δεν εχω καταδικαστεί, δεν εχω κυρύσει πτώχευση κτλ...

και αυτή που έχω επισυνάψει εδώ!!

αν μπορείτε να τη δείτε, θα ήθελα να ρωτήσω τι είναι πάλι αυτό..???

Δεν εχω δει κανέναν, δε ξέρω κανέναν, και μέσω email με βάζουν να υπογράψω ότι δέχομαι να συνεργαστώ σε συγκεκριμένη εργασία..

μόνο εμένα μου φαίνεται ότι κάτι βρωμάει εδώ?

 

"

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΑΣ ΑΠΟΣΤΕΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΥΧΟΥ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΝΑ ΜΑΣ  ΑΠΟΣΤΕΙΛΕΤΕ:
 
ΜΕ EMAIL ΑΜΕΣΑ:
 
1) ΔΙΠΛΩΜΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
2)ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ ΤΙΤΛΟ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ)
3)ΠΤΥΧΙΟ ΞΕΝΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
4)ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ Τ.Ε.Ε
5)ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑΣ
 
ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ  ΑΥΤΗΡΩΣ ΕΩΣ 27/01/2014, ΩΡΑ:11.00 Π.Μ.
ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ 'Ε.ΒΙ.ΑΡ. Α.Ε.' (ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑΣ 20 ΑΙΓΑΛΕΩ, Τ.Κ. 12244)
 
1) ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ (ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΕΤΑΙ)
2)ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΕΤΑΙ)
 
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: ΟΙ ΔΥΟ ΥΠΕΥΘΥΝΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΓΝΗΣΙΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΠ Ή ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
 
Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ  'ENERGON CONSTRACTION Α.ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ-Α.ΜΑΝΕΣΗΣ Ο.Ε.' ΣΕ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΥΡΗΞΕΙ Ο 'ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε.' ΜΕ ΘΕΜΑ 'ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΣΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΧΡΗΣΤΩΝ ΔΙΚΤΥΟΥ' ΜΕ ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥ 'ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε.' ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΑΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΤΑΚΥΡΩΣΗΣ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ."
Edited by Vlad
Link to comment
Share on other sites

Θέλουν να συμμετέχουν σε διαγωνισμό, για το συγκεκριμένο έργο και απαιτείται στη διακήρυξη δήλωση συνεργαζόμενου μηχανικού!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη πληροφορία, είναι κάτι που δε γνώριζα.Αλλά...

 

Εγώ γιατί να δηλώσω ότι θέλω να συνεργαστώ χωρίς να γνωρίζω τις αρμοδιότητες, τα ωράρια, τις αμοιβές, το είδος της εργασίας, και γενικά χωρίς καν να γνωρίζω τους "συνεργάτες"?

Link to comment
Share on other sites

Απλό.....Παίρνεις τηλέφωνο και κανονίζεις να τους τα πας ο ίδιος......Από το ίντερνετ θα δουλεύεις? Δεν είναι δα και στο εξωτερικό η εταιρεία, στην πόλη σου είναι, μπορεί και κοντά σου. 

Δεν είναι μούφα η εταιρεία, αλλά μία συνάντηση βρε παιδί μου....

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε ζήτησαν τη συνάντηση εξαρχής αυτοί, δε θέλουν να μάθουν με ποιον θα συνεργαστούν? Πρώτη φορά μου ζητάνε συνεργασία, χωρίς καν να με έχουν δει..

ο τρόπος που το ζητάνε, δεν είναι κάπως.. άκομψος..

Αυτοί από το Ιντερνετ, και ταχυδρομικά ζήτησαν.

 

Αυτοί γιατί δε καταγράφουν τους όρους συνεργασίας, παρά έχουν ετοιμάσει ακόμα και τις υπεύθυνες δηλώσεις?

Edited by Vlad
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.