Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αδεια μηχανικού αυτοκινήτων


Alberto Ruimundo

Recommended Posts

Γεια σας ,εχω παρει το πτυχειο οχηματων θεσσαλονικης και θελω να κανω τα σεμηναρια για Lpg/cnc.AN καταλαβα καλα με αυτα που εχω διαβασει ειναι τα εξησ:

1.παω στην διευθυνση μεταφορων και επικοινωνιων της περιοχης μου και δινω το πτυχειο επικηρωμενο(η επικυρωση φανταομε γινεται μεσω ΚΕΠ),δινω ενα παραβολο ,ταυτοτητα  και μια αιτηση -χαρτι οτι δεν ειμαι λιποτακτης και εχει κανει τη θητεια μου.

επισης λεει οτι χρειαζομαι και ενα πιστοποιητικο εργασιας απο τον εποπτη.εγω μονο πρακτικη εχω κανει συην bmw(αντιπροσωπεια),αρα λεγοντας εποπτη ποιον εννοει?

-μετα για να βγαλω αδεια για lpg πρεπει ν εχω κανει το σεμηναριο,αρα η ερωτηση εδω ειναι γνωριζει κανεις ποσο κοστιει?

-επισης αλλη μια ερωτηση μου εναι η εξης:

καθε πτυχειο εχει δυνατοτητα να βγαλει κ αλλες αδειες μ την δυνατοτητα σεμηναριων,καθε φορα που γινεται αυτο θα πρπει να παμε στο ΥΜΕ και να κανουμε τα χαρτια για την εκδοση της?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

θιλε ειμαι φοιτητης στο οχηματων αμα εχεις κατι για βοηθεια  :???: 8-)

γεια σου φιλε μου αφου εισαι οντως ακομα φοιτητης ,μπορεις σε παρακαλω να κανεις μια ερωτηση σε κανενα καθηγητη να σου πει τι μηχανολογικα δικαιωματα εχουμε?γτ νομιζω οτι δεν εχουμε και πολλα 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.