Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μάρκες ηλιακου θερμοσίφωνα


valkyrion

Recommended Posts

Έχω έναν ηλιακό Μαλτέζος 160liters glass το είχε αγοράσει ο πατέρας μου το 98-99 300.000-400.000 δρχ κάπου εκεί τώρα σκέφτομαι να βάλω με συλλέκτες κενού γιατί θέλουμε πολύ ζεστό νερό χειμώνα, καλοκαίρι. Είμαστε 4 και ειδικά εγώ με τον αδερφό μέχρι και για να πλύνουμε χέρια περιμένουμε ζεστό νερό να έρθει. Ο Μαλτέζος δε βγάζει με συλλέκτες κενού και θέλω καμία καλή μάρκα στα 200 λίτρα με glass επίστρωση, διάβασα για την calpak αλλά δε ξέρω έχω και το φόβο για τα κινεζικά. Βοήθεια please

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν ηλιακό Μαλτέζος 160liters glass το είχε αγοράσει ο πατέρας μου το 98-99 300.000-400.000 δρχ κάπου εκεί τώρα σκέφτομαι να βάλω με συλλέκτες κενού γιατί θέλουμε πολύ ζεστό νερό χειμώνα, καλοκαίρι. Είμαστε 4 και ειδικά εγώ με τον αδερφό μέχρι και για να πλύνουμε χέρια περιμένουμε ζεστό νερό να έρθει. Ο Μαλτέζος δε βγάζει με συλλέκτες κενού και θέλω καμία καλή μάρκα στα 200 λίτρα με glass επίστρωση, διάβασα για την calpak αλλά δε ξέρω έχω και το φόβο για τα κινεζικά. Βοήθεια please

... και τα iphone κινεζικα είναι, αλλα παρόλη την καταγωγη τους πουλιουνται σαν τρελλα!!!

 

πέρα απο το αστείο, κανοντας μια αναζήτηση στο φορουμ θα δεις οτι εχει αναλυθει αρκετα το θεμα 

 

δες εδω:

http://www.michanikos.gr/index.php?s=52c26896f91dd8a2bfc06136bd50a73d&app=googlecse#gsc.tab=0&gsc.q=ηλιακος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.