Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προθεσμιες εξ οικονομώ


Mitilinios

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζεται αν πρέπει τις 17/09/2018 να έχω φτάσει στο σημείο που προσθέτω τους προμηθευτές με τα αντίστοιχα ΙΒΑΝ τους (7β) ή πρέπει να τους έχω προσθέσει κιόλας και να έχω πάει στο 8α; (Δεν έχω βρει ακόμα προμηθευτές). Επίσης αν μπορώ στο μέλλον να αλλάξω αυτούς τους προμηθευτές που θα προσθέσω;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι μηχανικός αλλά ωφελούμενος κι εγώ του προγράμματος. Καθώς πλησίαζε η προθεσμία και δεν είχα κάνει ακόμα αποδοχή μου ήρθε ειδοποίηση στο μέιλ από το υπεκα με τη διευκρίνιση πως δεν είναι απαραίτητη η καταχώρηση των προμηθευτών σε αυτό το στάδιο και μπορεί να γίνει μέσα στο 9μηνο της περιόδου υλοποίησης του έργου και πριν την έναρξη των εργασιών. Με προμηθευτή (κουφώματα) που το συζήτησα γιατί είχα κι εγώ τη δική σου απορία, μου είπε πως πολύς κόσμος μπερδεύτηκε γιατί δεν το είχαν διευκρινίσει κατανοητά εξ'αρχής...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.